Poniedziałek, 22 czerwca 202622/06/2026
690 680 960
690 680 960

Jechał po pijanemu, bez kasku i uderzył w latarnię. W poważnym stanie trafił do szpitala

Na prostym odcinku drogi uderzył w słup latarni. Kierowca jednośladu jechał bez kasku, doznał licznych obrażeń ciała.

19 komentarzy

  1. Po alkoholu się nie jeżdzi a kiedy ktoś myśli, że mimo spożycia może jechać niech użyje alkomatu wtedy będzie wiedział czy może jechać

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia