Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kilkukilometrowe korki na wjeździe do Lublina po zderzeniu fiata ze skodą

Przez blisko dwie godziny występowały bardzo duże problemy komunikacyjne na wjeździe do Lublina od strony Kraśnika. To efekt wypadku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 16:10 w miejscowości Zemborzyce Tereszyńskie w gminie Konopnica. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i fiat. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca skody włączając się do ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym drogą krajową fiacie. W wyniku zderzenia pojazdów, poszkodowane zostały cztery osoby: jedna ze skody i trzy z fiata. Zostały one przetransportowane do szpitali.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez blisko dwie godziny ruch był całkowicie wstrzymany.

(fot. nadesłane – Marcin, Paweł, Rafał, Izabella – DZIĘKUJEMY!)
2017-09-10 19:10:29

12 komentarzy

 1. Aż tam rejon Osp Strzeszkowice sięga , nie wiedziałem albo ktoś rejonizacji nie zna? , a widziałemscanię jak przejeżdżałem

  • a Elwisa nie widziałeś?

  • Jak dosrają wezwanie to jadą na tym polega bycie w systemie a że są zawsze to tylko dobrze świadczy że kasa na samochód nie zmarnowana, a i załoga zawsze gotowa , w takie jednostki warto inwestować a nie w maruderów co wszystko by chcieli mieć a jak co do czego to nie mogą się zebrać ( no chyba ze na wódeczkę ), ale i faktem jest że Strzeszowice Dużo jeżdżą ale to i dobrze bo fura nie rdzewieje a chłopaki z wprawy nie wychodzą

 2. Po co komu zamach terrorystyczny
  Wystarczy że się 2 samochoby p…….ą i wylot z miasta zablokowany na jakiś czas.

 3. To jest wasnie polska rzeczywistość …nie ma ofiar wiec zamiast zepchać te rozbite auta z drogi ,to ruch zablokowany i „trwają czynności ” …czy to się kiedyś zmieni ? wątpię

  • Co za leszcz z 123

   „W wyniku zderzenia pojazdów, poszkodowane zostały cztery osoby: jedna ze skody i trzy z fiata. Zostały one przetransportowane do szpitali.”

   Przeczytaj sobie mądralo przepisy i czy w takiej sytuacji można usunąć pojazdy … I wtedy dopiero się wypowiadaj …

   • To trzeba te durne przepisy zmienić, a nie gównami się w sejmie zajmować.

    • Skończ. Zmienić to sobie musisz mózg. Podczas wypadku jest tyle czynności ze nie wyrobisz się w sporządzeniu protokołu przez 15 minut. A udokumentować musisz każdy szczegół bo jest to bardzo ważne do uzyskania odszkodowania przez poszkodowanych. Wiadomo jak jest z ubezpieczycielami i jak starają się zabijać odszkodowania. A tak nawiasem, nie umiesz ominąć zatory inna droga i czekasz jak leming aż zabiorą wraki? Hehehe

  • Wiele razy zwracałem na to uwagę. Zamiast po obfotografowaniu miejsca, zabrać złom z drogi, to godzinami kręcą się wokół, a ludzie w samochodach dostają białej gorączki.

 4. Marian Kowalski-ipptv

  Przecież obecnie są aparaty fotograficzne, są miarki – można rozciągnąć wokół miejsca po 2 wzdłuż i w poprzek i zrobić zdjęcia i wszystko jasne. 20 min i puszczamy ruch! Interes publiczny stojących w korku jest równie ważny co tych poszkodowanych i dlaczego za przerwę niezawinioną w podróży nikt nie wypłaca im odszkodowań?

 5. może wystarczyłoby w inny sposób informować np.użytkowników obwodnicy o tym że wylotówka jest zablokowana. Jechałem tamtędy o 17. owszem informacja o wypadku była ale gdyby dodali też info by kierować się do wcześniejszych zjazdów to zapewne osobówki pojechałyby inną drogą a nie stały kilkadziesiąt minut w korku.

 6. Stojący w korku powinni spuścić skodziarzowi wp…ol, może byłoby to ostrzeżeniem dla innych niecierpliwych, tych „jeszcze zdążę”

Z kraju