Jechał audi drogą ekspresową ponad 240 km/h. Otrzymał mandat 500 zł i punkty karne (wideo)

Mieszkaniec powiatu warszawskiego jechał droga ekspresową na trasie Lublin – Piaski z prędkością ponad 240 km/h. Mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 500 zł oraz 10 punktami karnymi.

W minioną sobotę świdniccy policjanci na trasie Lublin – Piaski zarejestrowali pojazd marki Audi, którego kierowca poruszał się z prędkością ponad 240 km/h.

Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych do kontroli drogowej w miejscowości Janówek. Za kierownicą audi siedział 41-letni mieszkaniec powiatu warszawskiego.

Policjanci ukarali 41-latka mandatem karnym w najwyższej wysokości tj. 500zł oraz 10 punktami karnymi. Mężczyzna w przeszłości był już karany za podobne wykroczenia w ruchu drogowym.

(fot. wideo Policja Świdnik)

37 komentarzy

 1. zawracanie du… takie mandaty

 2. Widać ile macie wspólnego z jazdą …. Przepis zatrzymania prawa jazdy obowiązuje w terenie zabudowanym a pewnie jeszcze bardziej będziecie zdziwieni że poza terenem zabudowanym można wyprzedzać pojazdy uprzywilejowane

 3. Kurcze pracuje już parę lat przy obsłudze obwodnicy Lublina aż do Piask i nie mogę sobie przypomnieć gdzie jest ten odcinek gdzie to było nagrane 😂😂😂😂😂

 4. też tyle jeżdze a te c. oty z BMW mnie nie mogą złapać

 5. audi 240 na godzinę zabranie kwitów, pies na chińskich oponach 247 pojechał dalej, polska jest taka równa dla wszystkich XD. jak wypadniesz z drogi mandat za spowodowanie zagrożenia, jak pies wypadnie z drogi lub inspekcja upomnienie, jak pies nie ma maseczki to spoko, jak ty nie masz mandat. jak pies przekracza prędkość spróbuj mu coś zrobić jak ty masz po kwitach, jak chcesz cos robić zamykają wszystko, jak tylko liczysz że zrobisz 5 dzieci i weźmiesz kasę masz xD polska taki „pienkny” kraj. jak tobie ktoś umrze możesz zrobić msze ale w kościele nie przemówisz, jak kaczyński zamówi za mamusie to msza w TVPisie i przemawia jak to zło atakuje kraj. dotkniesz psa napaść na funkcjonariusza, pies zabije człowieka to inne psiaki prześladują rodzine. czy to jeszcze jest polska bo nie wydaje mi się. i oczywiście wszech obecna zawiść, jak ja nie mam to i inni mają nie mieć. jak dziecko pomyli kody i 2 zł zrobi sklep w balona( mimo że później odda 2 zł) ma sprawę w sądzie, jak sasin przeebał 70 mln to nie ma sprawy, w sumie jak to kaczor mówił nie będzie kolesiostwa w polsce i rozdawania stanowisk dla ziomków no tak tak XD

 6. szok i niedowierzanie !!! Ja ok. rok temu jechałem S17 – 215 km/h i doznałem szoku kiedy wyprzedziła mnie skoda rapid !!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.794zł 0.51%
  • GBP 5.2622zł 0.25%
  • EUR 4.5539zł -0.25%
  • CHF 4.145zł -0.13%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS