Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Jak głosowano w zakładach karnych i aresztach w naszym regionie. Tu lider jest jeden

Sprawdziliśmy, jak rozkładały się głosy w niedzielnych wyborach u osadzonych w zakładach karnych i aresztach. Bezapelacyjne zwycięstwo odniosła tam Koalicja Obywatelska. Jedynie w jednym obiekcie nieznacznie prowadziło Prawo i Sprawiedliwość.

45 komentarzy

 1. Ciągnie swój do swego. Taka inteligencja głosuje na Tuska, pozazdrościć

 2. Marszałek Grodzki chowa się za immunitetem 941 dni!

 3. Aby mądrze rządzić trzeba mieć zgodę wszystkich ugrupowań ,PO nie wygrała wyborów ,tylko stworzą koalicję z innymi partiami,o porozumienie będzie bardzo trudno!

 4. Ja nie wiem dlaczego ludzie niezdatni żyć w społeczeństwie mają prawa do głosowania.

 5. Tak głosowano np. w szpitalu w Abramowicach
  PIS 361
  KO 287

  • Bo każdy głosuje na tego kto zapewni mu dobre warunki do życia. W więzieniach na tych, którzy ich wypuszczą. W szpitalach psychiatrycznych ludzie z problemami, po próbach samobójczych, muszący przebywać w szpitalu wybrali tą partię, która zapewni im godne życie, a nie eutanazję za zgodą rodziny i sądu.

   • W więzieniach nie koniecznie jak mówisz że na tego co wypuszczają na godne warunki nie zdajesz sobie sprawy kogo tam zamykają za byle g.. jakie jedzenie dostają pracujący złapał byś się za głowę i ile pracującym zakład zabiera to jest godne uwagi większość co się tu wypowiada nie było ale on wie najlepiej pozdrawiam

 6. Z jakiej parady w ogóle więźniowie mają prawa wyborcze? :DDDDDd

 7. I to jest najlepszy komentarz do tego czym jest Platforma Obywatelska, zobaczycie w jakim gospodarczym i miliatarnym łajnie wylądujemy…

 8. 500+ 800+ 13+ 14+ PIS wygra bo daje (****)

Dodaj komentarz