Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Dachowanie na ekspresówce. Kobieta w ciąży trafiła do szpitala (foto)

Na trasie Lublin Warszawa/Puławy zderzyły się dwa auta. Jeden z pojazdów dachował. Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku Lublina.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 18:30 w miejscowości Wólka Nowodworska w powiecie puławskim. Na drodze ekspresowej S12/17, między węzłami Kurów Zachód a Kurów Wschód zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław i Końskowoli, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz służba drogowa.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na jezdni w kierunku Lublina. Po zderzeniu pojazdów, jedno z aut wypadło z jezdni i dachowało. W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę w ciąży przetransportowano do szpitala na badania.

Obecnie policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przede wszystkim przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest prawy pas jezdni w kierunku Lublina. Nie ma jednak większych problemów z przejazdem.

13 komentarzy

  1. Ja widzilem w kasie stokrotki, przepuszczlismy jedna babke, bo była w ciazy. Wszytko ładnie ,szła bez zakupów. Jakie było moje i wszystkich zdziwenie jak poprosiła w kasie o dwie paczki papierosów. Czy mozna wtedy cos zrobic?Zareagowac… Meczylo mnie potem ze ja przepusciłem

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo