Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Gruszka Zaporska: Audi wypadło z drogi i koziołkowało. Kierowca nietrzeźwy

W poniedziałek po południu w miejscowości Gruszka Zaporska auto osobowe wypadło z drogi i koziołkowało. Jedna osoba trafiła do szpitala, kierujący pojazdem był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 17:30 w miejscowości Gruszka Zaporska w gminie Radecznica w powiecie zamojskim. Jak nam przekazano kierujący autem marki Audi, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i koziołkował. Pojazd zatrzymał się na dachu. Podróżujący autem dwaj młodzi mężczyźni opuścili pojazd przed przybyciem służb ratunkowych.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Do szpitala został przetransportowany pasażer, który doznał m.in. obrażeń twarzy. Z kolei kierowca, 20-letni mieszkaniec gminy Radecznica, został zatrzymany przez policjantów. Jak się okazało był on nietrzeźwy, miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku. Zdjęcia z miejsca zdarzenia dzięki uprzejmości serwisu Radecznica Informacje.

2017-04-03 21:59:44
(fot. Radecznica Informacje)

12 komentarzy

 1. Pijane wsioki tak jeżdżo

  • Niestety trzeżwi też jeżdzą bardzo brawurowo , np. przez wieś 140/godz. Jeżdzą bo policja tam nie stoi i oni czują się bezkarni ,zwłaszcza że się przyzwyczaili i co będą przyzwyczajenia zmieniać. Stwierdzam ten fakt wypuszczając się rowerem na mało uczęszczane drogi tego typu i niestety jak tam minęło mnie kilka aut z taką prędkością to ja już dziękuję i wolę te bardziej zatłoczone podmiejskie drózki.

 2. takie łoo rejestracje dali im na karetki…?

 3. mieszczuchom również nic nie brakuje

 4. Miejmy nadzieje ze i narkotyki wykaże lud daj Boże znajdą przy nim i skończy sie eldorado !

 5. No i fajnie, tylko słabo się skancerował.

 6. No to rodzice owego 20 letniego dobrego dziecka odnotują spore straty – autko na szrot, adwokat dla synusia też swoje weźmie, jakaś tam grzywna… zaś po stronie plusów można odnotować to, że przez jakiś czas nie będą go musieli żywić, dawać na kolejne flaszeczki, a i ciut bezpieczniej będzie.

  • Tak się składa, że jego ojciec nie żyje a matka zarabia 1200 na miesiąc.Odp…dol się od rodziców kiepie.

   • Maryja (nie zawsze dziewica)

    No tym większe nieszczęście spada na biedną matkę Polkę – jak ona sama bidula spłaci to z tego tauzena z okładem?!
    To sie dobre dziecko przysłużyło kobicinie…

 7. „dawid’zie – pragnę uprzejmie skorygować Twoją światłą wypowiedź.
  Otóż proszę wziąć pod uwagę, że pan ksiądz powinien być zwolniony od odpowiedzialności, bo on w pracy pije w imię pewnego Żyda, a chyba nie chcesz wyjść na antysemitę.

 8. Jak se tak patrzę na załączone fotki to mi sie dusza raduje na myśl, że Bóg jednak istnieje i… potrafi stosownie upomnieć swoje owieczki.

 9. hahahaahhaaa dobrze !!!

Z kraju