Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groził partnerce nożem, siekierą walił w drzwi. Gehennę kobiety przerwali policjanci

Opolscy policjanci zatrzymali 31-latka, który wszczął awanturę z partnerką. 31-latek groził kobiecie nożem, zaś siekierą uderzał w drzwi domu. Po wszystkie nietrzeźwy odjechał samochodem. Wkrótce jego zachowanie oceni sąd.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek we Wrzelowie w powiecie opolskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej. Zgłaszająca przekazała, że wszczął ją jej nietrzeźwy partner.

– Przerażona kobieta poinformowała, że jej partner będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę i kierował wobec niej groźby trzymając w ręku nóż. Chciał również staranować drzwi domu uderzając w nie siekierą. Ponadto miał oddalić się z miejsca zdarzenia samochodem. Na miejscu policjanci nie zastali agresywnego 31-latka. Jednak po chwili powrócił on do miejsca zamieszkania i został zatrzymany przez mundurowych. W chwili zatrzymania badanie stanu trzeźwości wykazało u mężczyzny ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie – relacjonuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

W trakcie ustalanie okoliczności zdarzenia mundurowi ustalili, że 31-latek od dłuższego czasu znęcał się nad kobietą, szczególnie wówczas, kiedy był nietrzeźwy.

– Mężczyzna systematycznie niepokoił kobietę, stosując wobec niej przemoc. Tym razem 31-latek dopuszczając się przemocy wobec partnerki groził jej trzymając w ręku nóż i chciał wejść do domu uderzając w drzwi siekierą. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 31-latkowi łącznie dwóch zarzutów: znęcania się nad rodziną i kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – dodaje aspirant Katarzyna Bigos.

W środę Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim przychylił się do wniosku Policji i Prokuratora wydając postanowienie o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na okres 3 miesięcy. Grozi mu nawet kara do 5 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ

Obława na gruzińskich włamywaczy w Lublinie. Dynamiczne zatrzymanie na środku ulicy (zdjęcia)

10 komentarzy

  1. …jej partner. ! To sama chyba nie wiele lepsza jest..

  2. Za Tuska na szparagi do Niemiec

    Brawo policja

  3. Kobieta chyba ma roentgena w oczach bo: „kierował wobec niej groźby trzymając w ręku nóż. Chciał również staranować drzwi domu uderzając w nie siekierą”. Ciekawe czy Policja jej uwierzyła.

  4. Tam nie ma nawet klamek o czym mowa .

  5. a ta mądra z nim siedziala szok

  6. niech składa do Dudy prośbę o ułaskawienie , będzie Politycznym PIS

  7. Piękny ten pan Policjant 🙂🙂🙂🙂

Dodaj komentarz

Z kraju