Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu ciężarówki z autem osobowym (zdjęcia)

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 82 doszło do zderzenia ciężarówki i osobówki. Jedna osoba została przewieziona do szpitala. Przez kilkadziesiąt minut ruch w rejonie zdarzenia odbywał się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze krajowej nr 82 w Łęcznej. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu ciężarówki z pojazdem osobowym na Al. Jana Pawła II. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Łęczna, OSP Łęczna, patrol policji, a także zespół ratownictwa medycznego.

Na miejscu ratownicy zastali uszkodzone dwa pojazdy – osobowy znajdujący się poza jezdnią, a także ciężarowy z naczepą znajdujący się na jednym z pasów ruchu.

Działania przybyłych na miejsce zdarzenia zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej (z samochodu osobowego) oraz kierowaniu ruchem drogowym. Osoba poszkodowana została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego, który następnie przewiózł ją do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilkadziesiąt minut ruch w miejscu zdarzenia obywał się wahadłowo.

7 komentarzy

  1. Gdyby panowie policjanci nie snuli się majestatycznie jak smród po gaciach, i nie najechałoby się straży co niemiara, to ruch w miejscu zdarzenia nie musiałby się obywać się wahadłowo przez kilkadziesiąt minut .

  2. Teraz to i mnie ruszyło, co gasili, rozciągali ręcznie wraki a może blokowali dróżkę aby umilić jazdę innym?

  3. Zamontować odcinkowy pomiar prędkości i wypadki się skończą. Niedaleko Łęcznej są dwa takie odcinki i jest spokój. Trzeba brać z nich przykład.

    • Piszesz o maszynkach do zarabiania pieniędzy. Co z tego, że: wypadków mniej, trupów mniej i kalek mniej, skoro nerwowi kierowcy muszą zapłacić kilka stówek mandatu?

    • Przecież ten wypadek zdarzył się właśnie na samym początku odcinkowego pomiaru prędkości.

  4. Mistrzostwo. W takim miejscu, na takiej drodze? Żenada.

  5. przecież już o tym pisaliście XD 2 strony dalej jest artykuł.

Dodaj komentarz

Z kraju