Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Fit&Gym AZS, czyli miejsce dla miłośników fitnessu i zdrowego stylu życia. Z okazji Dnia Kobiet mamy dla Was karnety na siłownię i fitness

Zbliża się wyjątkowy dzień, czyli święto wszystkich pań. Z tej okazji, wraz z naszym partnerem, jakim jest Fit&Gym AZS, przygotowaliśmy zabawę, w której do zdobycia są karnety na siłownię i fitness. Nagród jest sporo, więc każda z pań ma szansę.

Zima powoli dobiega końca, wiele kobiet wraz z nadejściem wiosny postanawia wprowadzić zmiany w swoim życiu. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowaliśmy zabawę, w której do wygrania są karnety do Fit&Gym AZS w Lublinie. Jest to miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie mile widziani są wszyscy miłośnicy fitnessu i zdrowego stylu życia oraz ci, którzy dopiero planują zmienić swoje życie na lepsze.

Do dyspozycji jest siłownia, sala fitness oraz sala do sztuk walk. Każda z nich została wyposażona w profesjonalny sprzęt sportowy, posiada również zamontowane profesjonalne nagłośnienie oraz darmowy dostęp do sieci WiFi. W ofercie jest również szeroki wybór zajęć grupowych takich jak: tabata, pilates, trening funkcjonalny, brzuch uda pośladki, TBC, zdrowy kręgosłup, antycelulit, Jump&Fit (trampoliny), turbospalanie, sztangi.

Jest też oferta dla rodzin z dziećmi. Zajęcia Fit Rodzina odbywają się dwa razy w tygodniu i mają na celu zapewnienie dla rodzin z dziećmi wykonanie odpowiedniego treningu dla wszystkich członków rodziny. Dla mamy prowadzone są zajęcia fitness, dla taty trening siłowy, zaś dzieci poprzez zabawę uczą się podstaw JUDO. Projekt Fit Rodzina odbywa się w każdy wtorek oraz czwartek. Na terenie obiektu znajduje się także wykwalifikowany trener, który udziela porad treningowych.

Zasady naszej zabawy są proste, a nagrody cenne. Panie korzystające z Facebooka powinny oznaczyć w komentarzu osobę, z którą chciałyby trenować w @Fit&Gym AZS. Aby szanse były równe, kobiety, które nie mają profilu na Facebooku, powinny na adres mailowy [email protected] przesłać odpowiedź na pytanie: Dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy przekazać karnet. Zabawa potrwa do czwartku 8 marca do godziny 10.00. Spośród pań, które wezmą w niej udział wylosujemy: po 5 osób, które otrzymają miesięczny karnet na zajęcia fitness do Fit&Gym AZS, po 5 osób, które otrzymają tygodniowy karnet na zajęcia fitness do @Fit&Gym AZS, po 2 osoby, które otrzymają miesięczny karnet na siłownię do @Fit&Gym AZS oraz po 2 osoby, które otrzymają tygodniowy karnet na siłownię do @Fit&Gym AZS. Zachęcamy również do polubienia profilu naszego partnera – @Fit&Gym AZS.

W przypadku osób, które wyślą zgłoszenia za pośrednictwem maila, prosimy o podanie imienia i numeru telefonu. Pozwoli to na szybszy kontakt z laureatami, jak też przekazanie informacji co do odbioru nagrody. Wyniki zabawy opublikujemy pod koniec następnego tygodnia.

60

61
(fot. nadesłane)
2018-03-01 20:39:46

8 komentarzy

  1. Na lublin112 powili zaczyna być więcej reklam niż artykułów 😛

  2. Już niedługo Dzień Kobiet

    Dobrze niech się odchudzaja. Kobieta ma wyglądać jak kobieta a nie jak tłuste coś.

  3. Reklama reklama
    Ale fakt jest taki że niektóre osoby to lepiej przeskoczyć niż obejść

  4. Jestem jedna z tych osob ktore NIE maja profilu na facebooku. Czyli niekoniecznie obnosze sie w internetach. Do tego jestem szczupla i zgrabna … wiec nie bede brac udzialu w konkursie. Niech grubaski w koncu wezma sie za siebie … wiosna sie zblizaaa 🙂

  5. Wielki plus za niedyskryminowanie osób bez fb 🙂

  6. kiedy będą wyniki konkursu?