Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Festyn Rodzinny na górkach czechowskich wzburzył aktywistów. „Nie stoi za nami żaden developer”

Lawina krytyki spłynęła na organizatorów Festynu Rodzinnego, który został zaplanowany w parku na górkach czechowskich. Lubelska Liga Gier Miejskich zapowiedziała, że będzie podejmować kroki prawne wobec osób, odpowiedzialnych za hejt i naruszanie wizerunku organizacji.

29 komentarzy

 1. Nie trzeba waszego myślenia i dochodzenia – wszystko jest w internecie – większość za darmo – możecie sobie sprawdzić kto i kiedy założył to śmieszne stowarzyszenie – kiedy zostały złożone dokumenty o dotacje z UM i jaką kwotę przeznaczył na tą zabawę nasz Prezydent. Jak poszperacie dłużej do zobaczycie że na Montażowej 16 to nie jedno takie stowarzyszenie działa – a jak macie wątpliwości co do ich działania tą są specjalne służby które zrobią to za Was – a Wy nie będziecie narażeni po hejcie w komentarzach na reakcje szanownego stowarzyszenie gier i zabaw !

 2. Zawody motocossowe kilka lat temu były ok ? Jakoś nikt wtedy nie protestował ,przynajmniej nie pamiętam .
  Banda aktywistów -frustratów którzy kochają innym zatruwać życie bo są z własnego niezadowoleni .
  Żal mi was .

 3. Niedługo to nie będzie można nawet wejść na górki, bo zaraz „aktywiści” stwierdzą, że to jest nieprzyzwoite.

 4. Bardzo dobrze! Ta ścieżka postała właśnie po to, żeby z niej korzystać.

 5. znów aktywiści… niech dadzą ludziom w spokoju korzystać z terenu, który jest wszystkich mieszkańców, a nie prywatnością aktywistów.

 6. Co komu przeszkadza to coś się dzieje na górkach? Czy to jest jakieś święte miejsce w naszym mieście czy jak? Co by się tam nie działo to od razu do głosu dochodzą aktywiści.

 7. Ci „aktywiści” mogliby się już nie ośmieszać i dać w spokoju korzystać mieszkańcom z górek.

 8. niech w końcu „aktywiści” zobaczą, że nie są bezkarni, wszystkich wyzywają, są strasznie wulgarni wobec osób, które mają inne zdanie. Nauczka jest im potrzebna, ale wątpię, że nabiorą choć odrobinę szacunku do innych.