Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Festiwal Familijny w Parku Ludowym. Atrakcji nie zabraknie również jutro (zdjęcia)

Sporym zainteresowaniem cieszy się zorganizowany w Parku Ludowym w Lublinie Festiwal Familijny. Szereg atrakcji przygotowano również na niedzielę.

Szereg atrakcji dla całych rodzin przygotowali organizatorzy Festiwalu Familijnego, jaki rozpoczął się dzisiaj w Parku Ludowym w Lublinie. Na uczestników czekały spektakle dla najmłodszych, show cyrkowo-muzyczne, pokazy magii i iluzji, animacje oraz wiele innych propozycji. Do tego dochodzą wydarzenia sportowe w tym dziecięca miniliga biegowa, warsztaty i szkolenia rowerowe oraz strefa animacyjno-sportowa.

W wydarzeniu uczestniczyć będzie można również w niedzielę. O 11.00 i 13:00 pokazy magii i iluzji zaprezentuje Pan Ząbek, o godz. 12.00 rozpocznie się show cyrkowo-muzyczny Jemioła & Szwed, zaś o godz. 14.00, 17.00 i 18.00 odbędą się spektakle. Jako pierwszy wystąpi Teatr Sztuczka z Zespołem Deficytu Natury i NuciMisie z programem Cztery Pory Roku, następnie Bogusław Byrski z przedstawieniem Gdzie jest Czerwony Kapturek, a na końcu Teatr im. H.Ch. Andersena, który zaprezentuje Wilk i trzy świnki oraz leśniczy, co strzeże dziczy.

O godz. 11:00, 12:00 i 13:00 będą Eko-spacery przyrodnicze po Parku Ludowym z Katarzyną Szczypior, o godz. 9:00, 11:00, 13:00 i 15:00 – warsztaty deskorolkowe z Jackiem „Jaco” Harasimiukiem, a o godz. 10:00, 11:00, 12:00 i 13:00 warsztaty i szkolenia Pumptruck. Strefa animacyjno-sportowa ma być czynna od godz. 11:00 do 14:00.

(fot. lublin112)

20 komentarzy

 1. Wg waszego regulaminu teraz skomentuje zgodnie z nim.

  Fajna impreza w Parku Ludowym oby takich więcej. A jak to się ma do numeru 112?

  • Zalecamy zapoznanie się z tematyką portalu, na którym od prawie 10 lat piszemy o tym co dzieje się w Lublinie i regionie (zdarzenia, wydarzenia, interwencje, informacje miejskie, etc.) wówczas szanowny komentujący zrozumie bezsens zadawanego pytania w komentarzach od pewnego czasu. Jeżeli nadal będzie miał szanowny komentujących z tym problem, można do nas zadzwonić i porozmawiać, ewentualnie napisać na Facebooku lub na maila. Sekcja komentarzy nie jest od taki dyskusji, zwłaszcza nie na temat. Pozdrawiamy.

   • Szanowna redakcjo! Ponieważ redakcja odpowiedziała na komentarz który ja również napisałem na podobny temat jednak chamsko został usuwany to chce nawiązać do jednej rzeczy. Bo o ile festiwale i różne wydarzenia są zamieszczane na tej stronie to rozumiem. Ale nie rozumiem co ma wspólnego z tą stroną jakieś reklamy mebli albo tytuł artykułu „jak kupić dobry materac”. Od tego to ja sobie wejdę na stronę z materacami, i nie muszę szperać na Lublin 112 by to znajść
    Dziękuję za uwagę .

    • Jeżeli ma Pan do nas pytania, można do nas zadzwonić lub napisać maila, ewentualnie informację na FB. Sekcja komentarzy nie jest od takich dyskusji. Pozdrawiamy

     • A jak redakcja chce coś zareklamować – np. materace – to niech mi wrzuci ulotkę do skrzynki, ta strona nie jest od reklamowania materacy.

 2. Festiwal Familijny w Parku Ludowym Covid-19 wisiał w powietrzu.a za płotem ludzie umierają w szpitalu tymczasowym.

  • Spoko, spoko… już sraczkują, że wrzesień-październik będzie nawrót… hipokryzja.

  • Naprawdę wierzysz w to, co piszesz? Jeśli tak, to wyrazy współczucia dla rodziny. (P.S. za płotem to niezły biznes się kręci na pustym szpitalu tymczasowym, ale Ty możesz wierzyć w umierających)

  • A wiesz, że kiedy to pisałeś być może niedaleko Ciebie ktoś umierał? Może kiedy jesz śniadanie ktoś też umiera? Nie twórz więc paniki i taniego patosu z niczego.

   • Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

    Takie jest życie: jeden umiera, inny sie rodzi, bywa, ze biorą śluby w czasie kiedy ktoś inny uczestniczy w pogrzebie, albo w grillu.

 3. Zdjecie typu chcę mandat, reżim sanitarny poziom expert !

 4. Festiwal Familijny w Parku Ludowym Covid-19 wisiał w powietrzu.a za płotem ludzie umierają w szpitalu tymczasowym.

  To jest koszmar człowiek na człowieku z małymi dziećmi. Pandemia nie wygasła i potem te dzieci i mądrzejsi od nich rodzice poroznosza covida do domów i piekąc pracy. To jest odległość 1,5metra kto tam ma maseczkę na twarzy!!!to jest zgrupowanie ludzi . To nie powinno mieć miejsca !

 5. Gdzie w takiej sytuacji policja i służby porządkowe !!!

 6. Przecież tam jest człowiek na człowieku nie ma dystansu nawet 0,5m. Dzieciaki jedno na drugim na kupię i nikt nie przestrzega dystansu społecznego nikt też nie ma na tym zgrupowaniu maseczki czemu służby porządkowe nic z tym nie robią.

  • Daj ludziom żyć jak chcą.Połowa zaszczepiona,wielu przechorowalo,reszta się nie boi c19 a wszyscy chcą tam być.Nikt nikogo siłą tam nie zagonił.Nie niszczmy społeczeństwa jakimiś reżimami…

 7. Większy ścisk niz w autobusach MPK i nikt tam nie przestrzega ani odległości ani maski nikt nie ma. A potem wysyp będzie i w przedszkolach i miejscach pracy.

 8. Na weselach dopuścili 150 osób a tam jest na oko ta nowa przekroczona minimum razy 3 odległość między krzesłami zatrważającą i grupujących się na sobie dzieci . Nikt nie przestrzega niczego.

 9. Nikt nie przestrzega niczego. Oto motto naszych czasów! I pamiętaj, jak się nie będziesz wychylać, prawo wobec ciebie nie będzie egzekwowane.

Z kraju