Zderzenie ciągnika z samochodem osobowym zakończyło się tragicznie. Droga jest zablokowana

Kolejny w ostatnich godzinach wypadek na drogach naszego regionu. Tym razem tragiczny w skutkach. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga przez kilka godzin będzie nieprzejezdna.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 20 w miejscowości Dorohucza w gminie Trawniki w powiecie świdnickim. Na drodze wojewódzkiej nr 838 Dorohucza – Głębokie zderzyły się dwa pojazdy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na łuku drogi. Uczestniczyły w nim samochód osobowy oraz ciągnik rolniczy.

Niestety jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Ofiarą jest kierowca ciągnika. Mężczyzna zginął w wyniku doznanych obrażeń ciała.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora.

Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazd drogą wojewódzką nr 839 przez Siedliszcze i Kulik do Cycowa. Utrudnienia w ruchu mają potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Wieśniak w gumofilcach z ostrogami (dawniej chłop bez ostróg)

    Niestety tak to sie dzieje jak na zbyt wąskiej drodze ze źle wyprofilowanym zakrętem jedzie się z nadmierną prędkością, ciągnikiem rolniczym.

  2. Wypadł z tego ciągnika czy jak??

  3. Czołówka czy strzał w tyłek?

  4. Rolnicy pryskają o z mroku, żeby nie podtruwać pszczół jednak zapominają, że sporych gabarytów opryskiwacz zasłania oświetlenie ciągnika. Sam nie raz zauważałem ten problem jeżdżąc po okolicy. Powinni doczepiać dodatkowe odblaski albo oświetlenie.

  5. Dlaczego nikt nie napiszę że traktorzysta wymusił pierwszeństwo dlaczego wszystko idzie na kierowcę Subaru bo to taka marka samochodu? Całe szczęście że jemu się nic nie stało. A do wypadku doszło jak było jeszcze widno więc światła oświetlenie by nic nie pomogło. I nie pracował w polu może redakcja napisze coś na temat sprawcy i jak do tego doszło bo są tylko informacje o kierowcy Subaru

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki w mieście, czyli Dożynkowe Jarmarki Lubelskie
Startuje Lubelski Festiwal Nauki. Będzie specjalny pokaz na placu Litewskim oraz Piknik Naukowy
Na zamku lubelskim i zamkowych błoniach odbędzie się weekend z archeologią
Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska