Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Elizówka: Jedna osoba trafiła do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W sobotę około godziny 15 w Elizówce doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło pod wiaduktem na objeździe budowy obwodnicy. Kierowca mitsubishi jadący w kierunku Lublina na łuku drogi wypadł na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym w kierunku Lubartowa chevrolecie. Na miejscu interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Jedna osoba wymagała interwencji lekarskiej i została przewieziona do szpitala w Lublinie.

Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Ruch aut odbywa się wahadłowo. Pas w kierunku Lubartowa jest nieprzejezdny.

Dziękujemy Czytelnikom za informację o zdarzeniu.

2014-02-08 16:01:49
(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. który to juz wypadek w tym miejscu???????????????

 2. bo jeżdzą jak debile i myślą że są mistrzami kierownicy,
  jak nie zna się drogi powinno się uważać a nie z*********

 3. Nie rozumiem „fenomenu” tego odcinka mimo, że jeżdżę tamtędy po 4 razy dziennie. Budowa – jak budowa. Jak ktoś nie pojmuje, że w takich miejscach trzeba zwolnić, to kończy się to – jak widać.

 4. O ile wiem, w przepisach o ruchu drogowym jest coś na temat dostosowania prędkości pojazdu do warunków drogowych. Jak się o tym zapomina, albo co gorsze, nie wie, to dzieją się takie dziwne rzeczy jak wyżej.

 5. AŻ się prosi ograniczenie do 30,partactwo budowlańców jezdnia jak”karpatka”

 6. Zły profil drogi dziura zasypana żwirem który działa jak rolki pod kołami i nieznajomość drogi sprawiła że kolejny raz jest w tym miejscu wypadek. I jeszcze nie raz się zdarzy do puki nie postawią ograniczenia do 40 i znaku ostrzegawczego o przełomie drogi.

 7. Też wcześniej powiedziałbym, że to wina niedostosowania do warunków jazdy. Do wczoraj… Wczoraj po raz pierwszy jechałem tam w nocy. Fakt, że kładła się delikatna mgła, ale pasy w wielu miejscach niewidoczne. Tutaj przydałaby się może interwencja policji. DObrze widoczny pas powinien poprawić sytuację. Druga sprawa to delikatny zakręt pod jednym z nowych wiaduktów, gdzie jest wybrzuszona i pofałdowana jezdnia. W tym miejscu powinien stać znak z ograniczeniem do 40km/godz.
  P.S. Jechałem zgodnie z przepisami.

Z kraju

Sport