Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dzisiaj na Placu Litewskim odbędzie się spotkanie Konfederacji w ramach cyklu „Bosak&Mentzen”

W piątek w Lublinie na Placu Litewskim odbędzie się przedwyborcze spotkanie organizowane przez Konfederację. Na spotkaniu obecni będą m.in. Sławomir Mentzen, Krzysztof Bosak, a także lider Konfederacji na Lubelszczyźnie Bartłomiej Pejo.

67 komentarzy

 1. Przecież ci ludzie to zagrożenie dla kraju.
  Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie chciałby im oddać władzy.

  • Niestety cała masa prawiczków i życiowych przegrywów. Tak pół na pół informatyków i nacjololo.

  • zagrożeniem w czym ? dla układu bandy 4-ga która od lata rozkrada Polskę? człowieku! zamiast bezmyślnie powtarzać slogany tvp i tvn i innych lewackich portali. Weź otwórz sobie YB i pooglądac trochę filmów z ich udziałem! Przeczytaj program wyborczy ! a nie jak ciele mele od „faszystów” wyzywać! Tak mądrych i oczytanych ludzi którzy chcą realnych zmian dla ludzi w naszym kraju potrzeba . Szczujna na nich ruszyła z prawa i pewa bo mają kilkanaście % poparcia! a to wiadomo głosy oddane nie

   • Ale jak poważnie można traktować ich program i wypowiedzi gdy za chwilę mowią, że to był tylko żart.
    Każdy mówi co innego a kolejny twierdzi, że nie popiera takiego czy innego poglądu i nie odpowiada za jego słowa.
    Robią sobie z ciebie „jaja” a ty się cieszysz ?

   • @konfa rulz: ja wiem, że wy jesteście jeno botami z Kremla, ale wypadałoby chociaż poprawnie po polsku pisać. 🙂

   • Te „kilkanaście procent”, 15 X wieczorem nagle okaże się być zaledwie kilkoma. Wołodia wie u kogo i za ile podpompować sojuszników we wrażym kraju.

 2. … tak dla dobra KK zagłosuję na lewicę, bo sie nam ksiedze rozbrykały że cho cho

 3. Dzieci wróciły ze szkoły i piszą zdania choć ich nie rozumieją

 4. OOoo widzę straszy ból dooopy wszelakiej maści ubeków, sebeków, lewaków, pełowców, pisowców , pslowców i płaczliwego hołowni! Którzy jak jeden mąż powtarzają jak mantre „faszyści ” nie szanujący kobiet, bla bla bla! A żeby przeczytać czy wysłuchać ich program wyborczy to NIE! Bo po co! Nie czytaci nie pisaci taki właśnie plebs głosuje na bande 4-ga od lat! Wyzywają bo nie mają innych argumentów! Ale nie bójcie się wasz czas kiedyś minie! Kiedyś konfa bedzie rządziła samodzielnie. Tylko musi pokolenie bandy 4ga wymrzeć .

  • … spoko, program wyborczy jest po to żeby do koryta wskoczyć, potem już tylko amnezja powyborcza

   • aha czyli reszta partii spełni obietnicę? a blee konfederacja nie ;)? Ot lewackie myślenie! Chyba trzeba dać im szanse i potem rozliczyć a nie z góry zakładać że nic nie spełnią? Oj wyznawcy bandy 4-ga to stan umysłu – jedno komórkowego;)

  • już, skończyłeś? to teraz wytrzyj buźkę bo się zaplułeś i wysmarkaj nosek bo się obsmarkałeś i może odrobisz już dzisiaj lekcje by mieć w weekend więcej czasu na walki z goownem w piaskownicy.

   • typowy lewak ! 0 argumentów tylko głupie odzywki i pyskowanie!;] ale czego oczekiwać od kogoś kto ma iq łyżki :]

  • ja nie muszę niczego czytać. Stary jestem i doskonale pamiętam jak bosak zamawiał pięć piw jednocześnie urządzając sobie „imprezki” niczym księża z Dąbrowy Górniczej. 😀

   • i to jest najważniejsze! te 5 piw! a nie co teraz sobą reprezentuje ! nie ma to jak karmić się jakimś bzdetem powielanym przez lewackie media , a nie oceniać dokonania/ zmiany jakie ten człowiek dokonał. Merytorycznie w debacie by cię Bosak zgasił i w każdym aspekcie! Tak nienawidzą konfy bo są tam ludzie intelektualnie wybitni. Po prostu ameby umysłowe popierające bande 4-ga to dno dna z iq pantofelka 🙂

 5. Mentzen dogadał się z Morawieckim i Konfederacja po wyborach będzie szła ręka w rękę z PiS-em.
  Dlatego trzeba Konfederatom podziękować.

  • Tak bardzo się dogadał,że czy to w sondażach przedwyborczych PiSu czy PO dają im mniej niż 5%
   Specjalnie wszystko zakłamują,żeby tylko konferencja była brana pod uwagę jak najmniej,jako nic nie znacząca.Skoro wszyscy mówią i są przeciwko nim,to znaczy,że trzeba oddać na nich głos.

   • haha nadal wierz w sondaże na zamówienie bandy 4-ga! a jak było z komruskim trąbili dawali mi 70% poparcia? i co i gó przegrał ! Sondaże powinny być zabronione bo tylko „mącą” ludziom w głowach! I dają taki obraz. a zagłosuję na X czy Y bo z ma tylko 3 % i nie ma szans! Tak się właśnie manipuluje ciemną masą :/ A tak c1 z 2 by głosował według przekonań a nie jak zakłamana tv każe.

    • Ale jak to „zabronione”? „Wolnościowcy” chcą czegoś zabraniać? Przecież to nie „banda czworga”. 😆

  • Podziękować to trzeba postkomunie w postaci bandzie czworga rządzącej od 30 lat w Polsce

   • Korwin to też banda czworga. Od stanu wojennego ma jedną misję, którą realizuje z powodzeniem – ośmieszać jakiekolwiek ruchy wolnościowe czy prawicowe, po to żeby kolesie z Magdalenki dalej mogli być u władzy.

 6. ps. to była odp do anżej

 7. … te dwa chłystki na foto to jakaś partia???

 8. BANDA CZWORGA ! WYWRÓCIMY STOLIK! UKŁAD! JESTEM UPOŚLEDZONY UMYSŁOWO!

 9. … gdzie Marta zwana Jagną sie pytam, Ona nie odpuści i pogoni tych chłoptasiów skutecznie

 10. No jak czytam komentarze powyżej, ich poziom i treść to ich autorom powinno się ustawowo zabronić głosować. Bo takiego jadu jak w Polsce przed wyborami to nie ma chyba nigdzie. Nawet w Rosji czy na Białorusi. Wcale się teraz nie dziwię, że kraj jest od wieków podzielony i ta nasza historia była taka pogmatwana bo czytając takich przedstawicieli narodu jak tu to ręce opadają, włosy dęba stają i żyć się odechciewa. Mam prośbę do tych najbardziej zajadłych : Upijcie się poprzedniego dnia mocno i nie głosujcie! Z pożytkiem dla reszty.

Dodaj komentarz

Z kraju