Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wjechał fordem w ścianę budynku. 70-latka zabrał do szpitala śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Kierujący fordem 70-letni mężczyzna wjechał pojazdem w ścianę budynku. Poważnie rannego seniora przetransportowano śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Łukowie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca pojazdu osobowego marki Ford uderzył pojazdem w ścianę budynku. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że kierujący samochodem marki Ford 70-letni łukowianin skręcając w lewo na skrzyżowaniu dróg z niewyjaśnionych przyczyn utracił panowanie nad torem swego auta i zjeżdżając z jezdni uderzył w metalowe barierki, a następnie w ścianę pobliskiego budynku – relacjonuje asp. szt. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Mężczyzna doznał poważnych obrażeń ciała i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala. Policjanci ustalają obecnie wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Mundurowi przeanalizują między innymi zabezpieczone ślady, przesłuchają świadków zdarzenia i pokrzywdzonego 70-latka.

Wjechał fordem w ścianę budynku. 70-latka zabrał do szpitala śmigłowiec LPR (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

 

Wjechał fordem w ścianę budynku. 70-latka zabrał do szpitala śmigłowiec LPR (zdjęcia)

fot. Policja Łuków

19 komentarzy

 1. Pasów nie miał zapiętych? Pijany? serce?

 2. Czy 70-letni mężczyzna jest w stanie przejść badania sprawnościowo-lekarskie na kierowcę zawodowego? Czy kierowcy taxi nie podlegają takim badaniom?

  • dla twojej wiedzy: nie ma i nigdy nie było badań sprawnościowo-lekarskich. Były i są badania lekarskie i psychologiczne i kierowcy taxi takim badaniom podlegają

   • Drogi Mareczku, badania psychologiczne zawierają też badania sprawnościowe na refleks, pole widzenia oraz testy pisemne. A co do pana kierowcy to sobie przed śmiercią i pojeździł i polatał.

    • co ma piernik do wiatraka ??? zawierają również badania na posiadanie sprawnego mózgu co nie znaczy że są to badania sprawnościowe. To sa badania psychologiczne i tyle

  • … na jednym foto tak, na drugim już nie

  • Takie badania powinni przechodzić głównie rowerzyści.

 3. Jazda wzdłuż przejścia dla pieszych. Ciekawe czy będzie mandat za to, bo zawsze, gdy rowerzysta dopuszcza się takiego wykroczenia to forum domaga się ukarania.

 4. Pytam, bo gdy po PdP przejeżdża: śmeciarka, wzwyżka billboardowa albo kurier – to forum zapomina o takim zakazie.

 5. Czeźwy był?

 6. Czas przesiąść się do MPK.

 7. Zanim się zacznie pisać bzdury to najpierw powinno zapoznać z tematem. U psychologa zawodowi kierowcy przebywają 4-6 godzin tak dla twojej wiedzy Mareczku.

  • … ale bzdura! … chyba jak ten 70-letni, 4-6h, ale jak widać sie nadawał

  • czy ty kiedykolwiek robiłes takie badania ??? bo ja tak i Nigdy nie trwały one 4-6 godzin to tak dla twojej wiedzy szanowny świńtuchu

   • Robiłem badania i to kilka razy w życiu. Pierwsze w szkole samochodowej i te trwały najdłużej ok. 6h. Jest to test sprawnościowy na różnych urządzeniach oraz rozwiązywanie różnych testów, ale pan Mareczek myśli jak typowy Janusz.

    • No popatrz ja też kończyłem samochodówkę i takie testy nie trwały 6 godzin, no jeżeli ty potrzebowałeś 6 godzin to ty lepiej samochodem nie jeźdź. Ja też robiłem testy wielokrotnie i nigdy ale to nigdy test nie trwał 6 godzin. Być może są osoby które potrzebują aż 6 godzin ale to chyba jednostkowe przypadki – takie jak ty

 8. Chciał polecieć bokiem. Młodość się musi wyszumieć. Kiedyś też taki byłem…

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport