Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Dzisiaj na Placu Litewskim odbędzie się spotkanie Konfederacji w ramach cyklu „Bosak&Mentzen”

W piątek w Lublinie na Placu Litewskim odbędzie się przedwyborcze spotkanie organizowane przez Konfederację. Na spotkaniu obecni będą m.in. Sławomir Mentzen, Krzysztof Bosak, a także lider Konfederacji na Lubelszczyźnie Bartłomiej Pejo.

Liderzy Konfederacji Krzysztof Bosak i Sławomir Mentzen w drugiej połowie sierpnia wyruszyli w trasę wyborczą po Polsce. W trakcie spotkań ze zwolennikami partii prezentują swój program wyborczy.

– Będziemy spotykać się z naszymi sympatykami, wyborcami Konfederacji. Trasa jest zaplanowana w największych miastach, ma być widowiskowa. Głównym mówcą będzie Sławomir Mentzen i ja. Będą nam także towarzyszyć niektórzy inni liderzy Konfederacji – mówił w sierpniu Krzysztof Bosak o szczegółach ogólnopolskiej trasy wyborczej.

Trasa objazdowa Konfederacji rozpoczęła się w Kielcach. Następnie liderzy Konfederacji byli w Rzeszowie, potem odwiedzili Białystok, Olsztyn, Kraków, Zieloną Górę, Toruń, Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań, Szczecin, Wrocław, Opole, Nowy Sącz, Łódź. Na planowanej trasie został jeszcze Lublin i Warszawa.

Spotkanie Konfederacji w ramach cyklu „Bosak & Mentzen” rozpocznie się o godzinie 18.00 w piątek 6 października na Placu Litewskim w Lublinie.

Autor: redakcja

67 komentarzy

 1. ciekawe czy odwiedza Jabłonną

 2. Symboliczny uścisk.
  Mosiek i faszol.

 3. Partia, która robi to co mówi.
  Brawo i życzę wytrwałości.
  Dzisiaj 9% za 4 lata będzie 20-30.

 4. Szkoda czasu, jeden ściemniacze lepszy od drugiego .

 5. czego można się spodziewać po uczestniku „tańca z gwiazdami” – parcie na szkło na wszelką cenę

Dodaj komentarz