Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Zaplanowano wiele atrakcji

Jutro w lubelskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt odbędzie się Dzień Otwarty. Tematem spotkania będzie Światowy Dzień Zwierząt.

Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie rozpocznie się o godzinie 12:00. Wydarzenie poprowadzi zoopsycholog Dariusz Ornal. Wśród gości swoją obecność zapowiedziała Katarzyna Bujakiewicz.

W programie zaplanowano m.in. wykład Dariusza Ornala pt. Wielogatunkowa rodzina”, występ uczniów i absolwentów klasy gitary Kamili Krzeszowiec z Państwowej Szkoły Muzycznej w Świdniku pn. „Młodzi muzycy – futrzastym przyjaciołom”, do tego wymianę roślin ozdobnych, zoo-quiz oraz konkurs wiedzy z nagrodami.

Odbędą się także prezentacje zwierząt przez wolontariuszy, oraz gry i zabawy, nie zabraknie też słodkich niespodzianek. Prowadzone będą także adopcje psów i kotów.

Portal lublin112.pl jest partonem medialnym wydarzenia.

Dzień Otwarty w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Zaplanowano wiele atrakcji

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. Piekna akcja, w pelni popieram. Kiedys bylem w schronisku na spacerach i kazdemu polecam, rowniez z dziecmi. Pozdrawiam organizatorow 🙂

  2. Bardzo dobra akcja, może kilka psiaków i kotów znajdzie dom.

  3. Świetna sprawa. Pogoda dopisała to i gości będzie dużo. Fajnie by było żeby każdy kto tam pojedzie kupił coś dla psiaków i kotów. Chociaż torbę suchego. A ja tam będę i na pewno coś zawiozę. Dla zainteresowanych kupnem czegoś LIDL na Męczenników Majdanka -OTWARTY.