Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dym widać z kilku kilometrów. Strażacy walczą z pożarem w Panieńszczyźnie (wideo)

Kilka zastępów straży pożarnej walczy z ogniem w suszarni chmielu. Ogień pojawił się w poniedziałek przed południem. Na miejscu działania prowadzą strażacy z PSP oraz okolicznych OSP.

Do pożaru doszło w poniedziałek przed godziną 12 w Panieńszczyźnie w powiecie lubelskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęta jest suszarnia chmielu.

Na miejscu z pożarem walczą strażacy z PSP w Lublinie oraz okolicznych OSP z terenu powiatu lubelskiego. Jak nam przekazali czytelnicy, dym nad miejscem pożaru widoczny był z kilku kilometrów.

Cały czas trwa akcja gaśnicza. Po jej zakończeniu rozpocznie się szacowanie strat oraz ustalanie okoliczności pojawienia się ognia. Obecnie nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Dym widać z kilku kilometrów. Strażacy walczą z pożarem w Panieńszczyźnie (wideo)

(fot. wideo nadesłane Adrian)

11 komentarzy

  1. Tam jest bardzo gęsta zabudowa. Oby się nie rozniosło.

  2. Ale się w końcu mogą niektórzy najarać gratis.

  3. Pierw tytoń, teraz chmiel, to teraz czas na zboże albo ziemniaki.

  4. Widziałem, widziałem… dym widać z kilku kilometrów… myślałem nawet, że komuś na Krymie nastawy celownicze rakiet się pomieszały i zamiast np. we Lwowie, walnęło u nas.

  5. Za Pana Tuska kontener 7100 litrów kosztował 750zł za bandyty kaczyńskiego 3000zł. Palić wszystko jak leci.

  6. To pierwsze zdjęcie to wygląda jak akwarela 🙂

  7. Po co w dzisiejszych czasa komu chmiel jak z Chin ściągają komponenty w gratulacje i dlatego piwo jest jak u Helmuta . Jeszcze dobrz nie połkniesz , a już szczysz pod siebie .

Wiadomości z info112