690 680 960

Dwuletnia dziewczynka w szpitalu, matka w areszcie. Dziecko zostało prawdopodobnie pobite

Policjanci z Opola Lubelskiego zatrzymali 23-latkę. Według opinii lekarzy dziecko kobiety posiadało obrażenia powstałe najprawdopodobniej w wyniku pobicia.

W czwartek wieczorem opolscy policjanci otrzymali informację, że do szpitala trafiła dwuletnia dziewczynka z obrażeniami ciała. Rodzina przekazała informację, że dziecko miało uderzyć się w głowę podczas upadku.

– Z uwagi na opinię lekarzy, według których obrażenia dziewczynki najprawdopodobniej powstały w wyniku pobicia, policjanci zatrzymali 23-letnią matkę dziecka. Kobieta w chwili zatrzymania była nietrzeźwa. Trwają czynności, w trakcie których policjanci będą ustalać czy obrażenia dziewczynki były spowodowane przez osoby trzecie – informuje asp. sztab. Edyta Żur z opolskiej Policji.

Mundurowi sprawdzą, czy matka opiekując się dziewczynką w stanie nietrzeźwości naraziła je niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

2017-03-03 16:15:21
(fot. ilustr. pixabay.com)

13 komentarzy

 1. rece poobcinac ku….

  • Główny i Niezależny Związek Zawodowy „Dobrodziei” Polskich

   A po co akurat ręce – niechby w jakimś obozie pracy miała szanse zapracować na utrzymanie dziecka, a przy okazji wykastrować, żeby przypadkiem bocian nie zechciał jej innego przynieść.

 2. Co dalej z maleństwem??????
  Ciary mnie przechodzą jak cierpi dziecko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Rodzina kłamców i krętaczy
  Matka Alkoholiczka
  Obłęd !!!!!!!!!!!!
  Odebrać małą- sam nie wiem
  KOBIETO IDŻ NA TERAPIE !!!

  • Sama mam dziecko w tym wieku, i nie mogę pojąć jak można pobić takie maluchy, te niewinne i bezbronne dziecinny, patologia i jeszcze raz patologia, ciekawe na co te 500+ przeznaczyła mamusia czy chociaż to dziecko cukierka dostało…. aż płakać się chce jak słyszy się o tych biednych pobitych dzieciach

 3. ALBO RĘCE POOBCINAĆ […]..!!!!!!

 4. Co za kur*iaga !!!!! Bym Ci połamała łapska w kilku miejscach. Do matki nie podobne !!!!!

 5. Zwykłe szmacisko ;(

 6. tak to jest jak któraś rodzi niechciane dziecko…jakby to był normalniejszy kraj to by zostawiła w szpitalu…i może by jakaś kochająca rodzina adoptowała…a tak głupie dziewuszysko pomyślało co ludzie powiedzą jak wróci bez dziecka…i potem katuje…albo znajdzie sobie jakiegoś alfonsa, który krzywdzi dziecko

 7. Torturowany tak długo aż będzie prosić o śmierć i podtrzymywac dalej przy życiu i torturowany dalej wkacu by się męki dzieciaczków skaczyly jedyna kara jeden taki przykład i by dzieciaczki spokojnie się bawiły bez obaw że taki rodzic może w każdej chwili przyjść i zburzyć jego spokojny świat

 8. Niech da upust swoim emocjom w stosunku do osoby ktora jest w stanie sie bronic.A nie na dziecku sie szmat… wyzyla biedne dziecko

 9. Dlaczego nie ktorzy nie moga miec dzieci a taka k….ma i sie zneca nad nim!!!!

 10. Jasiek na tę wieść oderwany od Kaśki

  Jak gołymi okularami widać, w naszej katolickiej społeczności i takie Matki Polki się zdarzają.
  Jak nie można robić skrobanek to potem takie niechciane dzieci cierpią bardziej wśród „kochających” inaczej.

  • Ograniczanie dostępu do edukacji seksualnej, antykoncepcji i 500+ to to popierania patologii. Później są takie zdarzenia jak opisane. Po co się taka wywłoka ma rozmnażać? A jeszcze proste pytanie do zwolenników „adopcji”: chcielibyście adoptować dziecko z FAS (bo jakać k…a musiała się w ciąży upijać), to adoptujcie i dbajcie o nie zamiać pisać farmazony na forum. Sterylizować takie wywłoki jak ta z artykułu!

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas