690 680 960

Dwie osoby ranne po zderzeniu toyoty z kombajnem (zdjęcia)

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 747. Na miejscu pracują policjanci, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16:15 w miejscowości Krężnica Okrągła koło Bełżyc. Na drodze wojewódzkiej nr 747, na odcinku pomiędzy Bełżycami a Chodlem zderzył się dwa pojazdy, samochód osobowy i kombajn.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nas poinformowano, w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące toyotą. Mężczyznę wraz z dzieckiem przetransportowano do szpitala.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest pas jezdni w stronę Chodla, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

 

(fot. lublin112.pl, KMP PSP Lublin)

43 komentarze

 1. Ty Kuba a chleb i inne pieczywa to lubisz jeść?Bo kombajny jeżdzą 2-3 tyg i po robocie,a mnie dziwi jedno czy ten kierowca był ślepy czy co?
  Bo Class Dominator nie jest jakiś tam mały jak resorak……

  • Chleb lubie i co z tego?
   Przepisy są po to by je respektować. Głupie tłumaczenie typu kombajny jeżdzą 2, 3 tygodnie. To takie tłumaczenie jak ‚ Panie władzo tylko dwa piwka były’.

 2. Zazwyczaj widzę jak operatorzy kombajnów zjeżdżają na pobocze żeby minąć bezpiecznie samochód jadący z naprzeciwka. I jak ktoś napisał – jeżdżą przez może miesiąc czasu. Wystarczy trochę zrozumienia, że to ciężka praca i potrzebna dla społeczeństwa. Można też zero jedynkowo twierdzić, że przepisy stanowią tak a nie inaczej. Takich ludzi nie darzę przesadnym szacunkiem. Żyją takie ameby umysłowe i nigdy nie wyjdą poza zakres swojego ograniczonego – aczkolwiek zgodnego z prawem myślenia. Ja uważam, że warto być człowiekiem.

 3. Pewnie baba w tym aucie

Kursy walut

 • USD 4.413zł -0.16%
 • GBP 5.3808zł 0.35%
 • EUR 4.7109zł 0.1%
 • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas