Dwie osoby ranne po zderzeniu toyoty z kombajnem (zdjęcia) 17:07 13-08-2021

Do wypadku doszło w piątek około godziny 16:15 w miejscowości Krężnica Okrągła koło Bełżyc. Na drodze wojewódzkiej nr 747, na odcinku pomiędzy Bełżycami a Chodlem zderzył się dwa pojazdy, samochód osobowy i kombajn.
Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nas poinformowano, w wypadku poszkodowane zostały dwie osoby podróżujące toyotą. Mężczyznę wraz z dzieckiem przetransportowano do szpitala.
Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest pas jezdni w stronę Chodla, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.
(fot. lublin112.pl, KMP PSP Lublin)
Ty Kuba a chleb i inne pieczywa to lubisz jeść?Bo kombajny jeżdzą 2-3 tyg i po robocie,a mnie dziwi jedno czy ten kierowca był ślepy czy co?
Bo Class Dominator nie jest jakiś tam mały jak resorak……
Chleb lubie i co z tego?
Przepisy są po to by je respektować. Głupie tłumaczenie typu kombajny jeżdzą 2, 3 tygodnie. To takie tłumaczenie jak ‚ Panie władzo tylko dwa piwka były’.
Zazwyczaj widzę jak operatorzy kombajnów zjeżdżają na pobocze żeby minąć bezpiecznie samochód jadący z naprzeciwka. I jak ktoś napisał – jeżdżą przez może miesiąc czasu. Wystarczy trochę zrozumienia, że to ciężka praca i potrzebna dla społeczeństwa. Można też zero jedynkowo twierdzić, że przepisy stanowią tak a nie inaczej. Takich ludzi nie darzę przesadnym szacunkiem. Żyją takie ameby umysłowe i nigdy nie wyjdą poza zakres swojego ograniczonego – aczkolwiek zgodnego z prawem myślenia. Ja uważam, że warto być człowiekiem.
Pewnie baba w tym aucie