Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Dwie osoby poszkodowane w zderzeniu trolejbusu z pojazdem dostawczym w Lublinie (zdjęcia)

W poniedziałek po południu w Lublinie doszło do groźnego wypadku z udziałem pojazdu komunikacji miejskiej. Dwie osoby trafiły do szpitala, jedna z ulic jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17:30 na ul. Granitowej w Lublinie. Na skrzyżowani z ul. Agatową zderzyły się dwa pojazdy, samochód dostawczy i trolejbus komunikacji miejskiej.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz nadzór ruchu MPK. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym fiatem wyjeżdżał z ul. Agatowej. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu trolejbusowi, który poruszał się ul. Granitową w kierunku ul. Jana Pawła II. Doprowadził do zderzenia obu pojazdów, w wyniku którego trolejbus uderzył w słup trakcji.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, kierowcę fiata i kierującą trolejbusem przetransportowano do szpitala. Pasażerom trolejbusu nic poważnego się nie stało. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu. Całkowicie zablokowana jest ul. Granitowa w kierunku ul. Jana Pawła II.

Występują duże opóźnienia w kursowaniu niektórych pojazdów komunikacji miejskiej.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Karolina, Magdalena, Anna, Adrianna, Grzegorz)

41 komentarzy

  1. Ubezpieczyciel się zapłacze.

  2. Ok mój błąd, żeby z Berylowej dostać się na JP 2 nie trzeba skręcać w lewo, wystarczy skręcić w prawo przy pętli MPK zrobić nawrót i jesteśmy na Granitowej w prostej drodze do JP 2 i w dodatku na pierwszeństwie, co w tym trudnego. Codziennie widzę rząd lemingów próbujących skręcić w lewo…. Po co ooo? Hehe

    • Proszę Cie. Lemingi to ci skrecajacy wlasnie w prawo, myślą ze tylko oni wiedzą o tym i że będą sprytniejsi a tylko powodują dodatkowe korki i zamieszanie jadąc z nadmierna prędkością i uniemożliwiając skręt tym z jp2 w lewo w agatowa. Ja nie widze zeby skręt w prawo na końcowy cokolwiek przyspieszam. Stojac w korku jako 3-4samochod do skrętu w lewo w jp2 to zwykle zanim geniusz skręci w prawo do mpk i wróci to ja juz dawno skręcę i będę dwa samochody przed nim, codziennie tędy jeżdżę to obserwuje to.

  3. Super fajna młoda kobieta jeździła często 3926 w okularach przeciwsłonecznych … fantastycznie kiedyś malowała się na końcowym przy Zana ZUS … zdrowia !

  4. Postawcie wiesniakom swiatla i jeszcze bilbordy drogi słoiku pamiętaj jezdzij na mietowym

  5. Jak się wyjezdza z Agatowej w prawo i nie chce sie spojrzec w lewo to tak jest, stoi jak byk znak ustąp pierwszenstwa, tylko fujary jezdza jak ta sierota z czerwonego szrotu. A dodaykowo wszystkie głąby co wyjezdzają z góry z berylowej wymuszaja pierwszeństwo jak ktos wyjezdza z agatowej i jeszcze taki palant sie kłoci bo on jedzie, siedz w domu wiesniaku jak nie potrafisz ogarnąć prostego skrzyżowania.Nieraz widac jak jakis cymbał wlecze sie powoli do skretu w lewo w agatowa a jak zobaczy aurobus ktory jedzie z pętli to nagle przyspiesza zeby przed nim zdazyc i wtedy tez sa stluczki

Z kraju

Polityka i społeczeństwo