Dwa autobusy komunikacji miejskiej zderzyły się w Lublinie (zdjęcia)

Dwa autobusy, oba tej samej marki, należące do jednego przewoźnika, zderzyły się na jednej z lubelskich ulic. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 20 na ul. Jana Pawła II w Lublinie. Na przystanku os. Górki 02 zderzyły się dwa autobusy komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniował nadzór ruchu MPK.

Oba pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę ul. Krochmalnej. Jak nas poinformowano, kierowca wjeżdżając w zatokę przystankową nie zdołał zahamować na śliskiej nawierzchni i pojazd uderzył w tył stojącego już na przystanku drugiego autobusu.

Podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Oba autobusy zostały jednak uszkodzone. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Justyna)

Zobacz również

24 komentarze

  1. TO jest efekt ,,szkolenia” w MPK. A swoją drogą proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Autosany należą do ZTM a jedynie są dzierżawione przez MPK.

  2. Na Jana Pawła i Filaretów wczoraj wieczorem była tak śliska kostka, że jadąc 15 km/godz ABS tylko strzelał i autobus niosło przez całą zatokę.

  3. Czy miasto podpisało umowy z firmą na utrzymanie tylko dróg bez zatok? Ulice byly ładnie odśnieżane a w zatokach zaspy i nie dziwne że busy nie hamują.

  4. JAK BY NIE BYLO ZATOKI Z KOSTKI TYLKO BETON TO BY WYCHAMOWAL KTO I CO ZA IDIOTA WYMYSLA ZATOKI Z KOSTKI LUB KOCIE LBY JAK NA OGRODZIE SASKIM NIECH SIADZIE I ZACHAMUJE

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Charytatywny bieg Poland Business Run wystartuje dla Pana Zdzisława z Lubelszczyzny
Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!