Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu na ul. Diamentowej, po zderzeniu trzech pojazdów

Na ul. Diamentowej w Lublinie występują duże utrudnienia w ruchu po zderzeniu się trzech pojazdów. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 16 na ul. Diamentowej, pomiędzy skrzyżowaniami ul. Diamentowej z ul. Olszewskiego i Energetyków. Na pasie w kierunku ul. Krochmalnej zderzył się trzy pojazdy – dwa osobowe marki Skoda i jeden dostawczy marki Volkswagen.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Dwie osoby trafiły do szpitala. W rejonie zdarzenia są spore utrudnienia w ruchu. Częściowo nieprzejezdny jest jeden pas w kierunku ul. Krochmalnej. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

19551509_1356067737845624_2122702674_o

2017-06-28 17:59:40
(fot. nadesłane Mariusz)

14 komentarzy

 1. Patrzcie do czego drodzy kierowcy doprowadzacie. Kobiecina zamiast jechać pasem dla rowerzystów, jedzie chodnikiem popełniając wykroczenie. Bardziej boi się potrącenia przez samochód niż mandatu.
  Może to jest „mniejsze zło”, jeżeli nie czuje się pewnie na jezdni. Ale czyja będzie wina jeżeli potrąci Wasze dziecko na chodniku? Oczywiście tej kobiety. I teraz ja przekornie zapytam: co Waszemu dziecku po pierwszeństwie przed rowerzystą na chodniku, jeżeli wyląduje ono w szpitalu lub na cmentarzu (tak, zdarzają się potrącenia śmiertelne rowerem)?

  • Nie widzisz że raczej zablokowany jest pas dla rowerzystów? Którędy ma jechać ta kobieta? Ryzykować potrącenie jadą lewym pasem? Az się nie chce czytać tych mądrości…

  • To, że rowerzyści jeżdżą po chodnikach wynika WYŁĄCZNIE z ich nieznajomości PoRD!
   Tak się składa, że zdecydowana większość wypadków z udziałem rowerzystów spowodowana jest przez rowerzystów, a nie kierowców samochodów!
   Kolejna sprawa to fakt, że w statystykach sprawców wypadków rowerzyści wyprzedzili nawet motocyklistów.
   Dlatego idioto, skończ tą propagandę.

 2. Właśnie przejeżdżałem tamtędy i widziałem bodajże w środkowym aucie nieprzytomnego człowieka a facet zatrzymywał karetkę przede mną mówiąc, że jest poszkodowany i potrzebuje pomocy. Nie wiem co było przyczyną ale wydaje mi się iż zasłabnięcie kierowcy. Niestety dzisiaj pogoda masakryczna…

 3. znowu kobieta za kierownica???

 4. Czy po Lublinie jeździ jakaś kobieta, która patrzy na jezdnię, a nie w smartphona?

  • Do Bob. Mam zestaw glośnówiacy a do niego podłączone iphony. Nie wyobrażam sobie rozmawiać trzymając komórkę w ręku. A SMSów nie piszę, wolę rozmawiać ?. Miesięcznie robię może niewiele bo 5 tyś km od kilku lat, to się napatrzyłam.

   • Bardzo prawidłowo. Jak ktoś ma starszy wóz to wystarczy mu mocowany do szyby uchwyt na telefon. Tani drobiazg, a jednak bardzo przydatny. Trudno znaleźć chyba telefon bez funkcji głośnomówienia. Każdy kierowca ma telefon, a ilu z nich ma uchwyt na tą zabawkę? Uchwyt, słuchawka douszna lub zestaw bluetooth powinny być obowiązkowe. Liczba wypadków, stłuczek i groźnych sytuacji na drogach od razu spadnie.
    Do Bob – mężczyźni wcale nie są lepsi. Najśmieszniej wyglądają ci w wypasionych brykach pokroju Bimmera: stać ich na wypasione auto i lanserski telefon ale skonfigurowanie połączenia bluetooth już przerasta ich możliwości intelektualne – poznasz ich po tym, że na każdym skrzyżowaniu trzymają słuchawkę przy uchu.

 5. Mężczyzna za kierownica???

 6. 1. Zwróciliście uwagę, że w ciągu ostatnich dni na ulicach Lublina nie doszło do groźnego wypadku. Przeważnie są to najechania na pojazd zwalniający, lub nieustapienia pierwszeństwa przy niedużych prędkościach.
  2. W zdarzeniach nie biorą udziału piesi jak i rowerzyści (pomimo pełni sezonu rowerowego).
  3. Czy coś się zmieniło na lepsze, czy to tylko takie moje wrażenia? Nie chcę wyciągać wniosków na tak małej próbie, bo jeszcze się okaże, że to cisza przed burzą.

 7. Mąż swojej żony

  POlać MU!

 8. Gdzie wy macie energetykow… Tam jest samsonowicza…

Z kraju