690 680 960

Duże utrudnienia w ruchu na al. Solidarności po zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

W czwartek rano na al. Solidarności w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Występują spore utrudnienia z przejazdem na pasach w kierunku Zamościa.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 9 na al. Solidarności, w rejonie skrzyżowania z ul. Dolnej 3 Maja. Zderzyły się tam dwa auta osobowe – citroen oraz ford. Było to najechanie na siebie pojazdów przed skrzyżowaniem.

Obecnie w rejonie kolizji występują spore utrudnienia w ruchu, na jednym pasie w kierunku Zamościa. Jak ustaliliśmy, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać jeszcze jakiś czas. Na miejscu nie interweniowały służby ratunkowe, czynności przeprowadzili policjanci.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

 1. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  A tyle razy już pisałem: Posiadaczu prawa jazdy (nie mylić z kierowcami) w czasie jazdy nie wykonuj innych czynności prócz myślenia o tym co robisz.
  A tu qur… a, jak grochem o ścianę !!!
  L112 nie czytają, czy co…

 2. Pisz po ukraińsku

 3. Artykuł zatytułowałbym, że zdarzenie miało miejsce przed PdP, by dać pretekst do narzekania na obowiązujące przepisy. Nic tak nie generuje ruchu na stronie jak antagonizowanie różnych grup.
  Jeden z artykuł z potrącenia pieszego rowerzysty czy pieszego (mniejsza z czyjej winy, choć przeważnie wiadomo z czyjej), daje więcej kliknięć niż karambol na autostradzie.
  To samo jest np. z menelami na rowerze. O menelu na rowerze, który dostał mandat na 2500PLN czytam codziennie. Zaś artykułu o tym, że przez święta policja zatrzymała 1000 pijanych kierujących samochodami, nie widziałem.

  • Franiu już po świętach …nie nakręcaj się zbytnio bo skoczy ciśnienie albo cholesterol. Czytaj ze zrozumieniem to podobno uspokaja nerwy.

 4. To już nie ma o czym pisać ,tylko o takiej głupocie😀?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej