Duże korki na wjeździe do Lubartowa. W Łucce zderzyły się dwa auta

Spore utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na drodze krajowej nr 19 na wjeździe do Lubartowa. Z obu stron utworzył się kilkukilometrowy korek.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13:30 w miejscowości Łucka Kolonia koło Lubartowa. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów, w rejonie skrzyżowania z drogą powiatową do Ostrowa Lubelskiego, zderzyły się dwa samochody: osobowy i dostawczy. Jedno z aut wpadło do rowu.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jak nas poinformowano, na chwilę obecną nie zostały ustalone dokładne przyczyny zdarzenia. Na miejscu pracują policjanci i straż pożarna.

Występują duże utrudnienia w ruchu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Z obu stron utworzyły się duże korki. Obecnie od strony Lublina sznur aut sięga Wandzina, zaś od strony Kocka Annoboru. Warto wybierać alternatywne trasy przejazdu. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 16:00.

(fot. nadesłane – Tomek – DZIĘKUJEMY!)

Zobacz również

4 komentarze

 1. ”przyczyny nie zostały ustalone ” Już szybko podaje przyczyny …z 99,9% prawdopodobieństwem ,jeden z kierujących nie nadaje się do tego …ot i całe „nieustalone przyczyny „

 2. Korki policja tworzy. Wraki zepchnąć do rowu i tam gadki z kierowcami sprawcami prowadzić. Setki ludzi cierpi przez takie ich działanie. W przedszkolu Pani powiedziała że ma w nosie moje spóźnienie. Ona wypadku nie spowodowała.

 3. Wzywałem im karetkę to wam powiem jak było, bo wszystko widziałem i gdybym jechał delikatnie szybciej to oba samochody wjechały by ¯\\\_(ツ)\_/¯ mnie. Toyota wymusiła na prawidłowo jadącym pasaacie, żadne poduszki nie wystrzeliły a passat prawie zsunął się dk rowu. Kierowca toyota otworzył drzwi i wypadła mu pusta puszka piwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyglądał na lekko dziabnietego.

 4. Dokładnie …nie ma ofiar ,pościagać rozbitki na pobocze ,a nie blokowac godzinami drogę …takie rzeczy tylko w tym kraju ,gdzie nie szanuje się ani ludzi ani ich czasu

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7349zł 0.44%
  • GBP 5.2617zł 0.47%
  • EUR 4.5306zł 0.62%
  • CHF 4.1601zł 0.58%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie
  Food trucki przyjadą do Świdnika