690 680 960

Znajdź wymarzone lokum na Targach Mieszkań i Nieruchomości

Kupno mieszkania, budowa domu, remont generalny – jeśli właśnie o tym myślisz ostatnio najczęściej, oznacza to tylko jedno: przed Tobą nie lada wyzwanie! Podejmując tak ważną decyzję trzeba wiedzieć co obecnie dzieje się na rynku nieruchomości oraz w budownictwie.

Jeśli cenisz oszczędność czasu i lubisz holistyczne podejście, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie jest odwiedzenie targów. I tak na przykład na Targach Mieszkań i Nieruchomości, które odbędą się w dniach 22-24 marca 2019 r. w Lublinie (Targi Lublin, ul. Dworcowa 11) znajdziesz ofertę czołowych lubelskich deweloperów,  firm budowlanych, agencji nieruchomości, biur projektowych czy banków.

Podczas Targów deweloperzy i biura nieruchomości przedstawią ofertę nowoczesnych mieszkań i apartamentów zarówno w centrum jak i  na obrzeżach miasta. Wzrastające zarobki i standard życia sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na kupno większego lokalu. Ta ogólnopolska tendencja widoczna jest również na Targach Mieszkań i Nieruchomości w Lublinie. Sporą grupę wystawców stanowią bowiem deweloperzy oferujący domy w zabudowie szeregowej, bliźniaczej i wolnostojące. Wielu z wystawców oferuje też usługi dla indywidualnych inwestorów, którzy mają własną działkę, a chcą zbudować dom w stanie surowym, deweloperskim lub „pod klucz”. Po znalezieniu odpowiedniego lokum, trzeba pomyśleć o jego finansowaniu, dlatego na targach warto odwiedzić stoiska specjalistów zajmujących się doradztwem finansowym.   

Jak co roku Targi Mieszkań i Nieruchomości będą odbywać się równolegle z Targami LUBDOM, gdzie swoją ofertę prezentuje branża budowlana, wnętrzarska i ogrodnicza. Warto więc zajrzeć tam, żeby zaplanować jak ma wyglądać wnętrze i otoczenie wymarzonego mieszkania lub domu. Niezmiennie już nie może zabraknąć  produktów i usług kluczowych w pracach budowlanych i remontowych. Można znaleźć tu także idealne meble, dekoracje, oświetlenie oraz wymarzone dodatki i akcesoria (szkło, ceramika, tekstylia). Z kolei oferta dla ogrodu obejmuje rośliny, architekturę ogrodową.  

Projektanci, architekci oraz pasjonaci designu koniecznie powinni zaplanować wizytę na Lubelskim Kongresie Designu i Architektury, który odbędzie się podczas Targów LUBDOM. Gościem Specjalnym Kongresu jest Piotr Polk. Aktor opowie o swojej niecodziennej pasji, której owocem jest autorska kolekcja mebli New Classic Design byPolk. Wystąpienie odbędzie się 23 marca (sobota, godz. 11.00 – 12.30).

Więcej informacji na:

www.mieszkania.targi.lublin.pl | www.lubdom.targi.lublin.pl

22 marca 2019 godz. 12.00 – 18.00 PIĄTEK WSTĘP BEZPŁATNY!

23 marca 2019 godz. 10.00 – 18.00

24 marca 2019   godz. 10.00 – 17.00

Targi Lublin S.A.

Lublin, ul. Dworcowa 11

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej