Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Dla bezdomnych kotów z Lublina będą ocieplane M6 (zdjęcia)

W najbliższych tygodniach na terenie spółdzielni mieszkaniowych w Lublinie pojawią się nowe schronienia dla kotów wolno żyjących. W każdym z domków może zamieszkać 6 kotów.

68 komentarzy

 1. Wszystko pięknie, tylko że koty szczurów nie łapią. Spokojnie sobie egzystują obok siebie (dowodów można szukać chociażby na Tatarach. Tam koty i szczury bytują obok siebie zjadając co emeryci przyniosą).

 2. Super akcja:)

 3. Bardzo dobra inicjatywa, POPIERAM takie działanie dla poprawy życia wolnożyjących zwierząt w mieście.

 4. Nie wiem czy ktoś przeczyta tan post. Prosiłbym bardzo aby kiedyś taki domek stanął w pobliżu Stokrotki na ul. Gospodarczej, jest tu taki kot mądrala widzę go od paru ładnych lat, jest na tyle mądrym kociakiem, że w zimie po drzewku wspina się, po czym wskakuje na dach Stokrotki, wędruje przez cały dach aby dotrzeć do prawdopodobnie klimatyzatorów lub urządzeń które wytwarzają ciepło, naprawdę warto byłoby temu kociakowi pomóc rozstawiając taki domek. Dziękuję jeśli ktoś ten post przeczytał do końca. Pozdrawiam.

 5. Marian co CHORE???

  • Więcej chleba więcej chleba wysypujcie i dajcie te ptaki później zdychają masowo brawo wy nie macie pojęcia zielonego jako krzywdę robicie w ptakom i zwierzętom wtrącając się w ich życie.

 6. Brawo !! Więcej takich akcji !!!!!

 7. Szczyt głupoty sięgnął dna.

 8. Ja też wędkuję, ale pewnie niektórzy ludzie też myślą że wędkujący sięgają dna, bo jak można siedzieć godzinami nad kijami i się na nie patrzeć?

 9. ja mam tylko jedno pytanie – kto wymyślił, żeby domki dla kotów stawiać na poziomie gruntu?
  Czy ten ktoś chociaż raz widział, gdzie kot szuka schronienia? Gdzie jest dla niego bezpiecznie, zwłaszcza w starciu z psem albo dzieckiem?
  Ale nie, budka elegancka, za to na 15 cm nóżkach
  Masakra

  • Słuszna uwaga Ewo. Koty lubią chronić się w miarę wysoko, a w tych domkach gdzie mogą zaglądać psy i zbyt ciekawskie małolaty, nie będzie zbyt wielu „lokatorów”.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport