690 680 960

Dachowanie samochodu osobowego na obwodnicy Lublina. Jedna osoba poszkodowana

Po dachowaniu pojazdu osobowego na obwodnicy Lublina występują utrudnienia w ruchu w rejonie Dąbrowicy. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w piątek na drodze S12 na obwodnicy Lublina, pomiędzy węzłem Lublin Czechów a węzłem Jastków. Na wysokości Dąbrowicy dachował pojazd osobow0y marki Volkswagen.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe oraz służba drogowa. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Obecnie zablokowany jest prawy pas drogi zbiorczo-rozdzielczej węzła Lublin Sławinek w kierunku Warszawy.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 10.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Co to dzisiaj się dzieje nawet na Głębokiej rano w korku przy Orlenie trzy się najechały na tył.

  • Taki poziom wyszklenia i/lub skupienia na kierowaniu pojazdu u kierujących.

   • Kierowca ma znać przepisy i sprawnie poruszać się samochodem. Nauka jazdy przychodzi z doświadczeniem. U nas kursy są bardzo głupie, bo nie skupiają się na bezpiecznej jeździe, a na uwaleniu przyszłego kierowcy najechaniu na linię. Druga sprawa- powinny być ograniczenia w mocy młodych kierowców, ewentualnie tak wysokie składki ubezpieczeniowe żeby odechciało im się takich aut.

    • Absolutnie się z Tobą nie zgadzam.
     Podczas egzaminu na PJ, przyszli kierowcy nie wypadają z drogi. Nikogo nie rozjeżdżają na przejściach. W strefach skrzyżowań równorzędnych potrafią jeździć i nawet na STOPie się zatrzymują. Na zielonych strzałkach także.

     To zdziczenie drogowe następuje właśnie później i przychodzi z czasem. To doświadczeni kierowcy są właśnie rezerwuarem tej wścieklizny drogowej.

    • „powinny być ograniczenia w mocy młodych kierowców, ewentualnie tak wysokie składki ubezpieczeniowe żeby odechciało im się takich aut.” – z tym się zgadzam. W UK jest coś podobnego. Tam, nawet jeżeli gówniarza stać na auto, to nie stać go na ubezpieczenie.

 2. to już nie wiem po jakich drogach oni powinni jeździć, żeby było bezpiecznie, jak 3-pasmowa obwodnica jest be.

  • Też to miałem napisać. To wina polskich dróg i słabo wyszkolonych policjantów.

 3. Na innym portalu są zdjęcia, to pijak był

 4. przyczyna %

 5. Kolejny pijak powoduje wypadek. Proponuje upubliczniać wizerunki takich ludzi, aby każdy wiedział z kim ma doczynienia.

Kursy walut

 • USD 4.33zł -0.5%
 • GBP 5.3242zł -0.23%
 • EUR 4.6816zł -0.09%
 • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas