Czytelniczka dziękuje ratownikom medycznym za uratowanie mamy: „Słowo dziękuję to mało, ich determinacja, oddanie jest nie do opisania”

Za pośrednictwem naszego portalu, Pani Agnieszka chce podziękować ratownikom medycznym, którzy walczyli o życie jej mamy. Dzięki nim, kobieta przeżyła.

Napisała do nas wzruszona Pani Agnieszka, która za naszym pośrednictwem chce podziękować ratownikom medycznym, z karetki nr L0120, którzy uratowali życie mamy naszej Czytelniczki.

– Nie wiem w jaki sposób mogę podziękować załodze karetki o nr LO120. Słowo dziękuję to mało – napisała Pani Agnieszka.

Jak relacjonuje Czytelniczka, zespół ratownictwa ratował życie mamy Pani Agnieszki, przez przeszło 1,5 godziny, po czym ratownicy pojechali do szpitala i czekali na przyjęcie od godziny 0:30 do godziny 8:30, z powodu dezynfekcji izby przyjęć po pacjencie zakażonym COVID-19 i kolejki oczekujących karetek.

– Ich determinacja, oddanie jest nie do opisania, walczyli z powołaniem, jak i również miałam wrażenie, jakby była ich mamą. Dzięki Nim mama przeżyła i obecnie ma transfuzje krwi. Zdecydowałam się napisać, z nadzieją, że może przeczyta to ktoś, kto zna tych wspaniałych ludzi, albo sami Oni to przeczytają i będą świadomi tego czego dokonali z oddaniem, w Was siła. Dziękuję – dodaje Pani Agnieszka.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Ratownik medyczny to nie praca i nie etat. To misja, powołanie i cel-ratować życie każdego kto wzywa Waszej pomocy. Dziękuję Wam że jesteście z nami i dla nas. Bez Was nie byłoby życia ( w przenośni i dosłownie). Żadne słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności dla Was. I co by jeszcze nie napisać, to i tak za mało….

 2. Nie wszędzie tak jest. Są sytuacje gdzie tzw ratownicy zachowują się poniżej krytyki…..a personel medyczny…. Proszę poczytać sobie komentarze co dzieje się w niektórych szpitalach powiatowych w województwie Lubelskim. Tragedia. Pracuje personel który absolutnie nie nadaje się do tego aby pomogą ci, nieść pomóc innym ludziom. To sama w większości wieś zapsula tych ludzi…. Trzeba dać ….. inaczej niestety….

 3. nie mam dobrego zdania o ratownikach medycznych, ale czasem zdarzają się ludzie z powołaniem

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja