690 680 960

Czołowe zderzenie volvo i suzuki, jedna osoba w szpitalu. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia, wideo)

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na ul. Zemborzyckiej w Lublinie. W rejonie Zalewu Zemborzyckiego zderzyły się dwa auta. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 20 na ul. Zemborzyckiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Żeglarską czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: volvo i suzuki. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący volvo mężczyzna poruszał się od strony Bychawy. Po pokonaniu skrzyżowania z ul. Żeglarską, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Na mokrej po deszczu nawierzchni auto wpadło w poślizg, zjechało na przeciwległy pas jezdni, po czym zderzyło się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka suzuki.

W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę suzuki przetransportowano do szpitala. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w stronę zalewu. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

 


(fot. wideo – lublin112)

10 komentarzy

 1. srold zawinil?

 2. Pasażerka adrenalinka

  Bolt ! Zamów a nie pożałujesz. Szybka śmierć albo wózek inwalidzki – gwarancja

 3. Bolciakom, uberowcom można wiele zarzucić, no ale akurat w tym przypadku to operator Volvo dał d…

 4. Redakcja iuż wszystko dokładnie opisała, a policja zaczyna bo ustalenia trwają. Może trzeba zamienić się funkcjami bo policja do końca roku raczej tego „dokładnie nie ustali”

 5. To kierowca Volvo zawinił najpierw przeczytaj że zrozumieniem a jak nie to wróci do szkoły.Smacznej kawusi.
  Pozdrawiam cieplutko z całą rodziną

 6. Jaki to model tego Suzuki??

 7. Suzuki swace = toyota corolla

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas