Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Młodzież z internatu postanowiła się zabawić. Dwie osoby poszkodowane i szereg służb na miejscu (foto)

W internacie rozpylony został gaz pieprzowy, dwie osoby wymagały interwencji medycznej. Teraz sprawą zajmują się policjanci. Sprawcę czekają spore problemy.

W piątek po godzinie 22 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o rozpyleniu gazu pieprzowego w budynku internatu w Kijanach. Z uwagi, iż osoba zgłaszająca poinformowała, że sytuacja jest poważna, a część uczniów wymaga interwencji medycznej, na miejscu interweniowała straż pożarna z Łęcznej i Jawidza, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, gaz został rozpylony w łazience należącego do Zespołu Szkół Rolniczych budynku. Ostatecznie okazało się, że poszkodowane zostały dwie osoby, które uskarżały się na dolegliwości związane z działaniem gazu. Trafiły one pod opiekę ratowników medycznych, jednak po opatrzeniu stwierdzono, że nie ma potrzeby ich dalszej hospitalizacji.

Sprawą zajmuje się teraz policja. Ustalane są dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP Spiczyn)

8 komentarzy

  1. Komandos nad komandosami

    Beczunia

  2. Jak to jest, że jak ktoś rozpyli trochę gazu to od razu i straż pożarna, ewakuacja i pogotowie olabogaratujcie potrzebna interwencja medyczna… ale jak policja leje gazem prosto w twarz, albo z armatek to jakoś nie ma takiego szumu.

  3. Polska dziki ludzik dziki kraj ! Najważniejsze że prezes dał zezwolenie aby palić wszystkim prócz oponami !!!!!!!!! BIMBER:)

  4. Łęczna tak „niezwykle inteligentnymi” osobami się buduje 🙂 Super!!! Ewidentnie widać rozwój miasta!

  5. Lile ,ty to dopiero inteligencją trącona ha,ha,ha .Przecież to Kijany!

  6. Sprawcę czekają spore problemy… Ale jak policja spryskuje takim gazem przypadkowych ludzi na różnych zgromadzeniach, bo walą jak leci, to już nie ma problemu?

Z kraju