Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne, utrudnienia w ruchu na S19 w kierunku Lublina (wideo, zdjęcia)

We wtorek przed południem na drodze S19 pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne. Występują utrudnienia w ruchu w kierunku Lublina.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 11.00 na drodze S19 w miejscowości Słodków Trzeci w powiecie kraśnickim, między węzłem Szastarka a węzłem Kraśnik Południe, na pasie w stronę Lublina.

Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, pojazd ciężarowy uderzył w bariery energochłonne na pasie rozdziału jezdni, co skutkowało zablokowaniem części lewego pasa ruchu. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. W wyniku kolizji doszło do uszkodzenia infrastruktury drogowej.

Obecnie ruch został skierowany na prawy pas ruchu. Przewidywany czas trwania utrudnień z przejazdem to około 3 godzin. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

Apelujemy o ostrożność na drodze oraz stosowanie się do poleceń policji i służb kierujących ruchem. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego na tej trasie.

Wideo: nadesłane Darek

Zdjęcia: Auto-Hol Kraśnik

10 komentarzy

  1. Osobówka na lawecie to z innego zdarzenia?

  2. Ciężarówka uderzyła w bariery energochłonne, utrudnienia w ruchu na S19 w kierunku Lublina.
    No i fajnie, coś się dzieje.

  3. A CO PRZEWOZIŁ?

  4. Pewnie następny zawodowy co przestrzega zakazu wyprzedzania się żółwi, a to jest nagminne na eSce

  5. Dzisiaj mijałem kilka tirów każdy kierowca z telefonem przy uchu.

  6. Jest objazd przez slodkow

  7. Ciezarówka to wpadła w te barierki już w sobotę w nocy i nie jest w stanie nim jej wyciągać. Więc to nie żaden wtorek. Przejeżdżałem i widziałem staliśmy w korku bo nie było przejazdu jak służby usiłowały ja wyciągnąć nieskutecznie. Nie róbcie ludziom wody z mozgu

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport