Czwartek, 20 czerwca 202420/06/2024
690 680 960
690 680 960

Zwłoki mężczyzny nad klatką schodową. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci (zdjęcia)

W niedzielę rano w jednym z budynków mieszkalnych przy ul. Fantastycznej w Lublinie interweniowały służby ratunkowe. Powodem interwencji było ciało mężczyzny leżące nad daszku, nad klatką schodową.

W niedzielę około godziny 7 rano służby ratunkowe zostały zaalarmowane o osobie niedającej oznak życia. Mężczyzna leżał na daszku klatki schodowej przy jednym z bloków mieszkalnych przy ul. Fantastycznej w Lublinie.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, mężczyzna stracił życie najprawdopodobniej w wyniku upadku z wysokości.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora.

(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Z lewej skoczył na prawo lezał

  • Skad wy wiecie ze mieszkal na lewo a na prawo upadl w momencie pisania komentarzy jak nawet rodzina dowiedziala sie duzo duzo pozniej? Ktos cos widzial i nie potrafi mordy otworzyc co sie stalo? Nikt nic nie wie a tu widac obce osoby I zadziwiajaco duzo wiedza o zdarzeniu. Moze rozjasnicie sprawe skoro wiecie ze nie mieszkal w tym pione tylko obok

 2. Ciekawe jak z balkonu po lewej stronie a ciało na praweo

 3. Mateusz Matt Kokainko

  To Magik z Paktofoniki – pił na klatce z kolegą, po czym powiedział: „Dobra ziomuś, będę spadał”.

 4. Sars Cov 2 zabija:-(

 5. Do redakcji. Czy denat był mieszkańcem bloku-klatki na której zginął ?

 6. No patrzcie, a dzieciak z trzeciego piętra Niepodległości żyje. Ziemia to życie!

 7. Jak on z balkonu znalazł się na zadaszeniu od klatki? Skoro jego balkon nie był nad tym daszkiem?

 8. Czy cos wiadomo w tej sprawie jak zginał chlopak?

 9. Na klatce nie ma klepsydry. Nie wiadomo czy był to wypadek czy też celowy akt desperacji. Na naszym osiedlu zabrakło kolejnej osoby. Mijaliśmy ją zapewne rozpoznając twarz i kojarząc że jest to osoba z osiedla. Twarz może znana lecz za pewne z pośród tyłu twarzy jakie się mija na codzień sprawi że nie zauważymy jej braku. Na naszym osiedlu jest wiele osób które potrzebują pomocy ale nic z tym nie robimy odkładamy o na inny czas albo w ogóle nic z tym nie robimy. Kiedyś widywałem takiego chłopaka z fantastycznej 7 chyba który stoczył się szybko. Kilka miesięcy temu chodził pijany później widywało się go poobijanego teraz już go nie widzę. Szkoda ludzi. Trzeba się za nich modlić.