Chojno Nowe: Samochód potrącił rowerzystkę. Kobieta zginęła na miejscu

Po tragicznym wypadku występują utrudnienia na drodze krajowej nr 12. W Chojnie Nowym wprowadzono ruch wahadłowy.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 12 w miejscowości Chojno Nowe na trasie z Lublina do Chełma. Samochód osobowy potrącił tam jadącą rowerem kobietę. Siła uderzenia była tak duża, że 60-letnia rowerzystka, pomimo szybko udzielonej pomocy, zmarła na miejscu. Kierujący oplem, 30-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego był trzeźwy.

Na miejscu pracują policjanci ustalając dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku. Jeden pas jezdni jest całkowicie wyłączony z ruchu. Samochody są przepuszczane wahadłowo.

(fot. Nadesłane Konrad, policja)
2015-10-09 13:18:00

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Ile razy trzeba uciekać na pobocze bo ktoś jechał na trzeciego. Dwa trzy razy ktoś jechał do tego rowerem gdzie ja musiałem uciekać. W efekcie dochodziło do zatrzymania bądź bardzo bliskiego przejazdu. I kto jest winien ten który wjedzie w kogoś na poboczu, czy ten przed którym uciekasz ze zderzenia czołowego??

 2. Sądząc po uszkodzeniach, to chyba był „rosyjski lewoskręt” – bez sygnalizacji i upewnienia się, z prawej strony jezdni skręcamy w lewo. Starsi ludzie na wsiach często tak mają, do tego nie mają chyba świadomości, że nie są sami na drodze…

 3. Bezpośredni świadek zdarzenia który stał przy sklepie gdzie doszło do wypadku mówi: kierowca wjechał w rowerzystę!!!
  Więc proszę nie pisać ze rowerzystka (wspaniała kobieta którą znałem osobiście i przemierzała tą drogę codziennie do pracy przez 30 lat i raczej znała przepisy jakie obowiązują na drodze)
  Nie wiem czy wszyscy wiedzą że w Chojnie nie ma autostrady tyko droga krajowa!!!
  w dalszym ciągu nie mogę uwierzyć w to co się stało. Każdy kto znał tę osobę osobiści powtórzy po mnie ze była osobą kochającą, troskliwą, pomocna dla każdego.

  • Bezpośredni świadek zdarzenia (prawdopodobnie pił pod sklepem) który stał przy sklepie (ledwo stał) gdzie doszło do wypadku mówi: kierowca wjechał w rowerzystę (na wsiach to jak miejscowy zginął to na pewno wina tego obcego) !!!
   Świetnie ułożony stan faktyczny, poparty niezbitymi dowodami – nie myślałeś o tym by sądzić zamiast sędziów. Sprawiedliwość by spadła na polskę jak zbawienie Jarosław Polskę Zbaw

   Więc proszę nie pisać ze rowerzystka (wspaniała kobieta którą znałem osobiście i przemierzała tą drogę codziennie do pracy przez 30 lat i raczej znała przepisy jakie obowiązują na drodze)
   Znała przepisy – kolego brak obiektywizmu z twojej strony zalewa mi ekran jak islamiści Europę

   • „silwio bunga bunga” Osądzasz innych według siebie? To że Ty idziesz do sklepu żeby pić a później ledwo stoisz nie znaczy że wszyscy tak robią.Nie byłeś tam,nie widziałeś a z góry zakładasz że świadek był pijany i ledwo stał.Nie widziałeś zdarzenia a uważasz że to rowerzystka jest winna… Ty to sobie ułożyłeś stan faktyczny poparty niezbitymi dowodami…pogratulować ,powinieneś w policji dochodzenia prowadzić….

 4. sądząc po aucie prowadził je na pewno jakiś pseudo przedstawiciel, który zawsze jest spóźniony i zapie…ala jak idiota. Wszyscy są tacy sami. Szkoda kobiety, mam nadzieję że straci dożywotnio prawko.

 5. Jak widzę jezdnia jest dość szeroka by można było swobodnie minąć rowerzystę. Może kierowca się zagapił albo pisał sms-a jak co niektóre łajzy podczas kierowania autem i mamy teraz tego skutek.

 6. Niestety na tej trasie często dochodzi do wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Jezdnia jest szeroka tylko kierowcy pędzą jak idioci! Nie raz cudem uniknęłam wypadku jak szłam tą drogą z przystanku do dziadków.

 7. Mówiąc ze osoba która stała pod sklepem od razu była pijana.. Jesteś idiota .. Nie wiesz jak było . Więc się nie wypowiadaj .naprawdę kobieta nie była niczemu winna facet jechał jak szalony i w nią wjechał .. naprawdę .. znałam panią od zawsze.. za takie coś dałabym mu dożywocie .

 8. Zatem już paszoł! na 5cio letnie studia, potem charytatywne wyrobnictwo w podrzędnej kancelaryjce, a na końcu nieprzyzwoicie lajtowa kształcenie orzeczników w Krakowie i łolaboga! wtedy mu dasz, jak szalony naturalnie ;D

 9. Mógł zasnąć za kierownicą…Stąd to uderzenie i brak śladów hamowania. Rodzina bardzo to przeżywa, więc może okażcie trochę współczucia…

 10. Obywatel wsi Świdnik koło miasta Lublin

  Ładnie musiał gnać kierowca… a że drogówki nie było to całą droga jego. Życzę gościowi wielu lat w więzieniu. Tak kończą „mistrzowie prostej”

 11. Maserati Qattroporte

  A ja wam powiem że Naganiacze firm odszkodowawczych już walą do drzwi domu rodzinego tej kobiety.
  Pewnie bliscy mają problem z ich zamknięciem bo co chwilę ktoś z konkurencji wpada z ofertą najlepszej firmy w Polsce buahahaha – a robią to z miłości do bliżniego tj. za 15-25%. W tym za sam podpis na umowie dla naganiacza jakieś 10% z całej kwoty.

 12. Niech szybciej zapier… ,to jak jeżdżą i z jaka prędkością gnają na trasie Chełm Lublin woła o pomstę do nieba .Tam w terenie zabudowanym zapier… się jak by to był co najmniej ekspresówka .

 13. A skąd wiecie że ta kobieta nie zaslabla albo nie straciła równowagi? Najlepszym się zdarza.

 14. dlatego powinni odbierać prawa jazdy mordercom dożywotnio

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki