Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał pozbyć się psa, bo niszczył wyposażenie domu. Zabił go młotkiem (wideo)

Podczas spaceru z psem mieszkanka Głogowa natrafiła na zmasakrowaną suczkę leżącą w krzakach i o wszystkim powiadomiła policję. Jak się okazało zwierzę zostało bestialsko zabite młotkiem.

Jedna z mieszkanek osiedla Piastów Śląskich w Głogowie podczas spaceru ze swoim psem, natrafiła na zmasakrowane ciało psa leżące w krzakach. O wszystkim została powiadomiona policja. Wszystko wskazywało, że suczka, mieszaniec, została pozbawiona życia w okrutny sposób. Oględziny przeprowadzone na miejscu, z udziałem lekarza weterynarii, potwierdziły, że zwierzę zginęło od ciosów zadawanych tępym narzędziem w głowę.

Policjanci przystąpili do poszukiwania sprawcy tego czynu. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany. 49-letni głogowianin był nietrzeźwy. W trakcie zatrzymania policjanci zabezpieczyli, młotek ze śladami działania sprawcy.

Podejrzany przyznał się do uśmiercenia swojego psa. Twierdził, że chciał się go pozbyć, gdyż niszczył mu wyposażenie domu. Ponieważ działał ze szczególnym okrucieństwem, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Policja wnioskuje o tymczasowe aresztowanie sprawcy.

(fot. wideo Policja Głogów)

20 komentarzy

  1. Mam nadzieję że poznamy wyrok tej sprawy na tym portalu. Nigdy nie zrozumiem zwyrodnialców. Po co krzywdzić skoro można oddać, wywieść. Sadyści krzywdzący ludzi też kiedyś zaczynali od zwierząt tak że lepiej reagować wcześniej.

  2. Tyle spiny z powodu jakiegoś ubitego kundla . Swoją drogą mógł nagrać to i wrzucić do sieci są stronki na których miał by sporo lików .

  3. Pewne służby sprawdzają pewne stronki ale w sumie po co tyle spiny z powodu psycholi oglądających innych psycholi.

Z kraju