Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Całą strefę parkowania w Lublinie od maja przejmie MPK Lublin. Będą ważne zmiany

W wyniku podpisanej umowy pomiędzy Miastem a MPK Lublin, od maja br. prowadzenie całej Strefy Płatnego Parkowania na terenie Lublina przejmie spółka. Do tego czasu obsługę SPP poprowadzą obecni operatorzy. 

68 komentarzy

 1. Twoja różowa hulajnoga zmieści się wszędzie

 2. Najważniejsze pytanie Czy w końcu będą normalne aplikacje dostępne jak w całej Polsce często połączone z aplikacjami bankowymi?!!! Czy dalej zostajemy przy tej jednej beznadziejnej nie dopracowanej ułomnej aplikacji jak dotychczas?

 3. Trzeba się przenieść na pogranicza lublina z tego lublina bo za każdym rogiem tylko płać i płać i płacz nie wspomnę o Rodo to nici wiadomo dla kogo a nie dla szarego ludka

 4. Cała ta strefa to robienie ludzi w ch…Jaki był cel tej strefy? Zwiększenie możliwości parkowania w centrum poprzez większą rotację aut. A miejsc jak nie było tak nie ma tyle że złodziejskie mendy mogą się teraz nażreć za nasze.
  Kolejna sprawa gdzie parking w centrum wielopoziomowy który miał być? Razem z kolejną galerią?
  Następnie w centrum nie ma kompletnie nic tam już nawet nie ma po co jeździć a auta które tam parkują należą albo do mieszkańców albo osób pracujących w centrum które MUSZĄ dojechać do pracy a tak jeszcze ich złodziejskie mendy okradają.

 5. To po co ja place podatek od nieruchomosci?? Niech placa przyjezdni!

 6. I bardzo dobrze

  MPK chce rozszerzyć płatną strefę parkowania do granic miasta i postawić parkomaty ma osiedlowych parkingach.Jak płacić to wszyscy albo nikt .!!!!

Dodaj komentarz

Z kraju