Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Całą strefę parkowania w Lublinie od maja przejmie MPK Lublin. Będą ważne zmiany

W wyniku podpisanej umowy pomiędzy Miastem a MPK Lublin, od maja br. prowadzenie całej Strefy Płatnego Parkowania na terenie Lublina przejmie spółka. Do tego czasu obsługę SPP poprowadzą obecni operatorzy. 

68 komentarzy

 1. A jak ktoś nie będzie miał srajfona lub aplikacji? Nie zaparkuje? A co jak kupując bilet analogowo popełni się błąd w numerze rejestracyjnym? Nie mówiąc o tym, że taki monitoring na terenie ogólnodostępnym, miejskim powinien być zabroniony! Bo to nie jest obserwacja tylko ciągłe zbieranie danych!

 2. A jak ktoś nie będzie miał smartfona lub aplikacji? Nie zaparkuje? A co jak kupując bilet analogowo popełni się błąd w numerze rejestracyjnym? Nie mówiąc o tym, że taki monitoring na terenie ogólnodostępnym, miejskim powinien być zabroniony! Bo to nie jest obserwacja tylko ciągłe zbieranie danych!

 3. A jak ktoś nie będzie miał smartfona lub aplikacji? Nie zaparkuje? A co jak kupując bilet analogowo popełni się błąd w numerze rejestracyjnym?

 4. No, to bilety 100 % w górę, zakup bezgotówkowy. Niedługo zakaz poruszania się autem powyżej 15 lat, w ramach dbania o środowisko. Nieważne, że wjedziesz Lupo 1.0 L co pali 4 litry na sto, a 5 letnim mesiem 5.0 L co pali 30 litrów. Taka to ekologia, chodzi o to żeby na nic, nie było cię stać, żeby zlikwidować gotówkę, dla płatności elektronicznych, żeby wszystko o tobie wiedzieli. Co kupujesz, gdzie chodzisz, jakie masz upodobania i ile w związku z tym wydalasz dwutlenku, żeby ci mogli odpowiednio doliczyć. A tak wlasciwie, czy te parkingi , nie są czasem budowane z pieniędzy podatników. Skoro za nie zapłaciliśmy, to czego, nie są dla mieszkańców miasta za darmo.

 5. W końcu aplikację City-park będę mógł wypierniczyć w kosmos.

 6. Na Tatarach są darmowe parkingi. Tam możecie parkować.

 7. Gdzie peło tam długi i dno.

 8. Sto obietnic tfuska w sto dni i co patologio pełowska?

  • Jestem lewakiem i głosowałem na PO więc się wypowiem. Nie pasuje ci parkowanie w Lublinie to parkuj w Suwałkach albo kup sobie wrotki.

   • Jaki lewak taka wypowiedź .Jak ci nie pasuje wsadź sobie uja w blender

   • Nie pasują mi rządy PO w Lublinie.

    • na Białoruś dostaniesz wizę bez problemu, nawet tam możesz zostać gwiazdą. Jeden już taki gwiazdor był. NIe pasuje terror praworządności? Białoruś czeka, tam będziesz się czuł jak za pisu.

   • dla kierowców z poza Lublina trudno odróżnić biletomat miejski od prywatnego, można to zrobić na wzór słópów ogłoszeniowych z zieloną czapką lub brązową

  • Czy Tusk oszukał wyborców czy Polacy są z natury naiwnymi idiotami ?. Tusk tylko zrobił co mu Bruksela kazała i teraz ma 4 lata żeby zarżnąć Polskę i idiotów co w niej mieszkają.

 9. Będzie za to darmowa komunikacja dla przyjezdnych z innych krajów. Już kilka razy zetknelam suw z tą samą gadką, jak ktoś z pasażerów zwrócił uwagę po pl aby nie używać telefonów głośnomówiących na cały regulator w komunikacji miejskiej bo powoduje dyskomfort itp.Odpowiedź była taka sama: ja mam prawo bo płacę tu też podatki a jak się nie podoba to do taksówki. To już któryś raz taka sama treść zasłyszanej rozmowy między pasażerami tubylcem i nie

 10. Każde miejsce parkingowe powinno być płatne.Nastawiają za darmo gratów i nie ma gdzie zaparkować potrzebującym, którzy chcą załatwić sprawy.

Dodaj komentarz

Z kraju