Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Była zabawa w driftowanie, teraz będzie sprzątanie. Gmina zaprasza kierowcę BMW (wideo, zdjęcia)

Gmina Trzebieszów zaprasza kierowcę BMW do posprzątania po sobie. Mężczyzna dwa tygodnie temu postanowił driftować na targowisku w Trzebieszowie Drugim, a efekty jego popisów czekają teraz na uprzątnięcie.

35 komentarzy

 1. Samo pokazanie tego nieudolnego „driftowania” jest lepsza kara niz sprzątanie po nim. He niech lepiej poćwiczy pierw przed publicznym występem.

 2. Co ma posprzątać ? Jak ktoś komuś wyjedzie i nagle zahamuje zostawiając ślady hamowania również będą wzywać kierowcy „do sprzątania” ?

 3. A Ty bierzesz pinćset+? Bo albo nadal jesteś koniowalem ?albo poprostu jesteś tak tępy i nie masz wyglądu że kobieta nie może na Ciebie spojrzeć. A tylko powtórzę skoro jest ktoś za PŁO t o czemu wasze rodziny za Tfuska wyjeżdżały za granicę skoro był taki dobrobyt skoro biorą pinćset+?dla lepszego bytu?hahaha wy to jesteście w uj zacofani?. Tfusk ostatnio powiedział że po co zbroić Polskę jak ruskie mu powiedzieli że to zagrożenie 🙂 ale spoko jeśli będzie u nas ruski to będę się cieszył że wybraliście Tfuska i będą Wam dumać w każdą dziurę kobitę ??

 4. A ja mam taką nadzieję,że niedługo swój żywot zakończy.Tak mu dopomóż buk.Amen/

 5. ale że co ma sprzątać ? coś naśmiecił ?! nie rozumiem. zostawianie śladów na asfalcie czy kostce to na pewno nie śmiecenie

 6. jezdzenie w kolko to jeszcze nie drift xD

 7. teraz BEEMIARZ zrobi bąka

 8. granat vel osioł

  Na Wrak Race z tym szrotem.

 9. Kolejny pustak w burczącyn złomie.