Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat. Od mężczyzny pobrano krew do badań

Mężczyzna kierujący volkswagenem zatrzymany w miniony weekend w Garbowie był tak pijany, że nie mógł dmuchnąć w alkomat. Od 62-latka pobrana została krew do badań. Wkrótce jego jazdę pod prąd oceni sąd.

Do zdarzenia doszło w ostatni weekend w miejscowości Garbów w powiecie lubelskim. Świadek zwrócił uwagę na jadącego pod prąd volkswagena. Mężczyzna siedzący za kierownicą auta nie mógł utrzymać prawidłowego toru jazdy i co chwilę zjeżdżał na pobocze.

Zgłaszający podejrzewał, że kierowca może być nietrzeźwy. Dlatego postanowił zareagować i uniemożliwić mu dalszą jazdę. Na miejsce wezwani zostali policjanci.

– Funkcjonariusze od razu chcieli sprawdzić stan trzeźwości 62-latka. Jednak jak się okazało, mężczyzna był tak pijany, że nie był w stanie dmuchnąć w alkomat. Pobrano krew do badań. Mężczyzna stracił już uprawnienia. Teraz grozić może mu wysoka grzywna, zakaz kierowania pojazdami oraz do 2 lat pozbawienia wolności – informuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

3 komentarze

  1. dostanie magnes na lodówkę

  2. Ciekawe czy miał sądowy zakaz… bo jak nie to będzie pierwszy, ale dopiero 5 się przejmie…

  3. a może jak w tym filmiku – pomylił alkomat z butelczyną? ?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport