Bus przewoźnika z naszego regionu rozbił się pod Warszawą

Wypadek wyglądał groźnie, na szczęście tylko dwie osoby trafiły do szpitala, co więcej, nie odniosły większych obrażeń ciała. W zdarzeniu uczestniczył bus firmy przewozowej z naszego regionu.

Wczoraj na drodze krajowej nr 7 Warszawa – Radom doszło do poważnego wypadku. W miejscowości Jabłonowo zderzyło się pięć pojazdów: bus osobowy, samochód dostawczy i trzy auta osobowe. Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustalili policjanci, wszystkie pojazdy jechały w tym samym kierunku, w stronę Radomia. Kierowca dostawczego citroena wjechał w busa przewożącego ludzi. Następnie w rozbite auta wjeżdżały kolejne samochody.

Uczestniczącymi w wypadku autami podróżowało łącznie 25 osób. Wszyscy wyszli z pojazdów o własnych siłach. Poszkodowanych zostało sześć osób, cztery z nich ratownicy opatrzyli na miejscu, dwie kobiety trafiły do szpitala.

Pasażerski bus należał do firmy z naszego regionu, która wozi pasażerów na regularnych trasach z Lublina do Chełma, Włodawy i Okuninki, z Chełma do Warszawy a także pomiędzy Warszawą a Radomiem.

(fot. facebook Piaseczno998)

Jeden komentarz

  1. Słoiki się potłukły?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk