690 680 960

Brutalne pobicie ekspedientki warzywniaka w Lublinie. Sprawca ukradł pieniądze, część przegrał w kasynie

W miniony piątek po południu doszło do napadu w centrum Lublina. Pracownica jednego z warzywniaków została brutalnie pobita oraz okradziona. Kobieta trafiła do szpitala. Mężczyzna podejrzany o ten czyn jest już w tymczasowym areszcie.

W piątek w godzinach popołudniowych policjanci z Lublina otrzymali informację o napadzie w centrum miasta. Ze zgłoszenia wynikało, że ekspedientka warzywniaka została brutalnie napadnięta i pobita. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Sprawca ukradł z kasetki 2500 złotych.

Operacyjni z I komisariatu ustalili dane osoby podejrzewanej o ten czyn. Okazał się nim znany mundurowym recydywista. Policjanci od razu rozpoczęli przeszukiwanie okolicy. W trakcie czynności postanowili zajrzeć do pobliskiego kasyna. Jak się okazało, mieli nosa. Policjanci zatrzymali 32-latka, gdy szykował się do wyjścia. Część pieniędzy zdążył przegrać. Przy zatrzymanym odnaleźli już tylko 1000 złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. W minioną sobotę usłyszał zarzuty rozboju w recydywie. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 18 lat więzienia.

(fot. pixabay.com\ilustracyjne)

28 komentarzy

 1. Recydywista a na wolności? Niskie kary dostawał i się nie boi. Teraz dostanie w zawiasach i to samo będzie robił

 2. Niezawisłe sądy pod egidą lewaków znów mu dadzą jak realista zawiasy i hulaj dusza …

 3. widziałem ptaka cień

  5 LAT, dobre sprawowanie, prace społecznie uzyteczne. Wyjdzie przed 40-stką i kogos zayebie. CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE!

 4. Czy w kasynach policja zrobi prządek z nielegalnie pożyczaną kasą od lichwiarzy i bandziorów? Od lat ten proceder jest obecny w lubelskich kasynach. Kasyno przymyka oczy, bo skubie frajerów. Lichwiarze mają wysoki procent bez podatku, a czasem przejmują wartościowe rzeczy od chorych na hazard. Potem desperaci żeby oddać dług robią głupoty…

  • Hazard jest chorobą, idź się leczyć to nie będziesz pożyczał na lichwiarski procent.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas