690 680 960

Bogdanka. Zakończyły się zapisy na węgiel z puli przeznaczonej na wrzesień

Jak informuje Lubelski Węgiel „Bogdanka”, zakończyły się zapisy na zakup węgla z puli przeznaczonej dla gospodarstw domowych na miesiąc wrzesień 2022 r. Zapisy od dzisiaj nie będą przyjmowane, a o kolejnej sesji zapisów, kopalnia poinformuje w nowym komunikacie.

Minęło raptem kilka dni września, a Lubelski Węgiel „Bogdanka” S.A. poinformował, że zakończyła się właśnie sesja zapisów na zakup węgla z puli przeznaczonej dla gospodarstw domowych na miesiąc wrzesień 2022 r. Co więcej, od dzisiaj zapisy nie będą przyjmowane, a o nowej sesji zapisów „Bogdanka” poinformuje w kolejnym komunikacie.

– Ponowna rejestracja gospodarstw domowych będzie możliwa w dniu rozpoczęcia nowej sesji zapisów z nowej puli przeznaczonej dla gospodarstw domowych na następne miesiące, o której poinformujemy w oddzielnym komunikacie. Informujemy również, że już rozpoczęliśmy realizację złożonych formularzy rejestracyjnych. Pierwsi klienci (osoby wskazane w formularzach rejestracyjnych) stopniowo otrzymują informację za pośrednictwem SMS, email lub telefonu o wyznaczonym dniu i godzinie odbioru węgla w miesiącu wrześniu. W kolejnych dniach sukcesywnie będziemy realizować kolejne, już złożone zapisy, dzięki czemu odbiorcy nie muszą czekać w kolejkach na realizację odbioru węgla pod bramą naszej kopalni – czytamy w komunikacie LW Bogdanka S.A.

Osoby, którym udało się zapisać na odbiór węgla, powinny w wyznaczonym dniu i godzinie odbioru węgla (lub ich pełnomocnicy do odbioru, kierowcy) udać się do punktu sprzedaży węgla. Należy mieć przy sobie kopię zarejestrowanego formularza i ewentualne pełnomocnictwo do odbioru dla kierowcy – wszystko w celu dokonania zapłaty za węgiel i sprawnego jego odbioru.

– W przypadku braku przystąpienia do odbioru węgla w wyznaczonym dniu i godzinie, formularze rejestracyjne tracą ważność i nie będzie można na ich podstawie dokonać zakupu w terminie późniejszym. Wkrótce na naszej stronie internetowej poinformujemy Państwa o dniu rozpoczęcia nowej sesji zapisów dla gospodarstw domowych na zakup węgla z puli przeznaczonej na kolejne miesiące – wyjaśnia LW Bogdanka S.A.

(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

  1. Tak to jest jak się budowało na wyrost. Domy kilkupiętrowe żeby się pokazać przed ludźmi z pracy i dalszą rodziną. A teraz płacz bo nie ma czym ogrzać tych pałaców.

  2. Nowa sesja zapisów w marcu. Odbiór pod koniec kwietnia. Jak za PRLu – premierz mówi: jesteśmy potęgą gospodarczą. Za Gierka piach w tryby sypali imperialiści, za czasów obecnych towarzyszy – Niemcy. I wiadomo – Tusk. A tak nasza władza ludowa chce dobrze. Tylko te tęczowe warchoły, opozycja, nauczyciele, pielęgniarki, sędziowie, masoni i cykliści. Panie prezesie – jak żyć???

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie