690 680 960

BMW stanęło w płomieniach, trwa akcja gaśnicza. To drugi taki pożar w dniu dzisiejszym (zdjęcia)

Dwa pożary aut marki BMW miały miejsce w ciągu ostatnich godzin. Jeden pojazd udało się ugasić gaśnicami, drugi w znacznym stopniu został uszkodzony przez ogień.

Strażacy z Lublina i Świdnika Dużego biorą udział w akcji gaśniczej płonącego samochodu w podlubelskiej miejscowości Długie. Pojazd marki BMW zapalił się w trakcie jazdy na trasie Lublin – Łęczna. Kierowca zdołał zjechać we wjazd na drogę serwisową tuż przed osiedlem Borek w Turce.

Pomimo użycia gaśnic, płomienie zaczęły bardzo szybko się rozprzestrzeniać i po chwili objęły cały pojazd. Jak nam przekazano, auto w znacznej części zostało uszkodzone przez ogień. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Obecnie działania straży pożarnej dobiegają powoli końca. Na miejscu jest też policja.

To już kolejne podobne zdarzenie w dniu dzisiejszym. Po godzinie 17 również BMW zapaliło się na al. Spółdzielczości Pracy w rejonie salonu Mercedesa. W tym przypadku pożar udało się ugasić za pomocą gaśnic.

(fot. nadesłane – Szymon, Paweł, Mateusz, Jakub, Damian)

37 komentarzy

 1. Jakieś ulepy zrobione z 2 lub 3 aut przez jakiegoś pseudo mechanika. No ale jak ktoś leczy kompleksy autem i podnosi poczucie własnej wartości tą zszarganą dobrym imieniem marką przez dresiarzy i inny lump to nie mam nic do dodania.

  • Ty za to leczysz kompleksy pisząc bzdurne komentarze. Akurat jedno z tych aut było w niedalekiej przeszłości na akcji serwisowej wymiany wiązki elektrycznej silnika w aso.
   Czasami lepiej pomyśleć dwa razy zamiast klepać bezmyślnie w klawiaturę.

 2. Może heble w nich zawiodły.

 3. be em we ma taki łogin XD

 4. Od razu bezpieczniej na drogach!

 5. Te samochody spłonęły z powodu wadliwej konstrukcji chłodnicy EGR. W prasie jest szereg artykułów o palących się pojazdach marki BMW. W tym celu BMW wprowadziło akcje serwisową na sprawdzenie bądź wymianę chłodnicy egr. W przypadku nadtopionego kolektora również go wymieniają. W przypadku gdy dany pojazd uległ uszkodzeniu jak w tym wypadku warto dochodzić swoich praw. Zgłosić się do serwisu BMW. Bywały przypadki że BMW odkupowali te pojazdy.

 6. Który to mędrzec pisał że palą się tylko francuzy?

 7. A ponoć palą się tylko francuzy …różnica jest taka że francuz się pali wtedy kiedy jakiś pachciarz pcha łapy do niego i przeważnie są to już leciwe samochody czego nie można powiedzieć o niemcach , te są już od nowości narażone na spłonięcie , mnóstwo wad fabrycznych ….

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncerty, wystawy, spektakle… – zapraszamy na projekty stypendystów!
UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami