Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

BMW dachowało na trasie Lublin – Biłgoraj. Kierowca upojony alkoholem (zdjęcia)

Po wypadku kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu na drodze pomiędzy Lublinem a Biłgorajem. Dachował tam samochód osobowy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 15:50 w miejscowości Jabłonna Druga w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący BMW mężczyzna jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi, stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto zjechało na prawą stronę, uderzyło w dwie latarnie a następnie dachowało zatrzymując się na jezdni.

Z przekazanych nam informacji wynika, że kierowca z pasażerem próbowali oddalić się pieszo z miejsca zdarzenia. Obaj byli upojeni alkoholem. Mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Występują utrudnienia w ruchu. Zblokowany jest pas jezdni w kierunku Lublina. Policjanci wahadłowo przepuszczają pojazdy.


(fot. lublin112, nadesłane)

47 komentarzy

 1. jest okazja zrobic konserwacje spodu trzeba to wykorzystac

 2. pewnie nie byloby w ogole wypadku gdyby to byla inna marka samochodu tylko posluchajcie Nissan dachowal Toyota dachowala jak to w ogole brzmi

 3. normalnie kumulacja – 3 beemki jednego dnia, to ja nie pamietam kiedy takie święto ostatnio było

 4. nie ma bardziej rozwalającej się marki , jeździ tego szmela co się dziwić od 2000tys na olx

 5. astra co pomagała

  Byłem na miejscu minutę jak wy…bali, kierowca z zakrwawioną głową stał w pozycji ukośnej, idąc chwiał się, myślałem, że to przez obrażenia, ale teraz wiem dlaczego, naturalna selekcja kierowców, kosztów poniesie sporo, mam nadzieję, że za te kilka lat, jak uda mu się zdać prawo jazdy nie siądzie po alko.

 6. Skupię ten złom. Mogę dać nawet 800 złotych. 534-901-454

 7. Kaskader w wiejskim bolidzie

 8. Fanatyk marki BMW

  Witam wszystkich…
  Chce powiedzieć że marka BMW to normalny zwykły samochód tak jak Audi, Opel czy Mercedes… Sam jeżdżę BMW z 200 konnym silnikiem i nie widzę w tym żadnego problemu że jestem posiadaczem tej marki, mam żonę i 8letnią córeczkę. Nie jestem jakimś tam ,,Sebixem”. Po prostu podoba mi się ta marka i tyle. Tylko że trzeba mieć poukładane w głowie trochę, a nie najeb….anym wsiadać za fajere i but w podłogę.
  Po pijaku każdym autem można narobić ,,bidy” nie zależnie jaka to będzie marka…
  Ten pseudo kierowca jest z sąsiedniej miejscowość, do domu nie miał daleko. No ale niestety… brak słów, całe szczęście że nikt inny nie ucierpiał w tym zdarzeniu…
  Ps. Myślę że nie wyciągnie konsekwencji z tego co zrobił… pójdzie do roboty zarobi parę tyś. I kolejna BeEmKa będzie stała na podwórku a tą bedzie miał na części ??