Bilety lotnicze będzie można znaleźć na terenie Lublina. Przewoźnik promuje loty do Monachium

Nietypową promocję dla mieszkańców Lublina zorganizują linie lotnicze BMI Regional. Na terenie miasta ukryją bilety lotnicze. Trzeba je będzie odnaleźć.

W najbliższy czwartek linie lotnicze BMI Regional zaplanowały akcję promocyjną. Na terenie Lublina ukrytych zostanie 40 biletów lotniczych do zrealizowania na trasie Lublin – Monachium – Lublin. Bilety będą oczywiście zapewniały lot do stolicy Bawarii jak również powrót do Lublina.

Idea konkursu Golden Tickets nawiązuję do tzw. gry miejskiej, która polega na odnalezieniu ukrytych przedmiotów, znając tylko wskazówki na temat ich lokalizacji. Mieszkańcy Lublina będą mieli do odnalezienia 40 małych samolotów z logo BMI regional. Każdy z nich będzie można wymienić na Złoty Bilet.

Zabawa będzie odbywała się w czwartek 26 października między godziną 13:30 a 16:30. Aby zdobyć Golden Ticket wystarczy obserwować stronę internetową BMI Regional oraz profil Portu Lotniczego Lublin na Facebooku. Już niebawem pojawią się tam wskazówki, dotyczące lokalizacji biletów. Fundatorem nagród są linie lotnicze BMI Regional.

(fot. nadesłane – archiwum)
2017-10-21 15:01:11

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Lokalizacje są znane: 13:30 pomnik Maryski przy UMCS, 14:30 fontanna na litewskim, 15:30 plac po Farze i 16:30 dziedziniec zamku.

 2. fajny sposób na promocję

 3. Eko Logista – dziekujemy Ci pieknie za Twoją opinię. bardzo dużo wnosi! Nie był nigdy w monachium pewnie ale swoją opinię ma 🙂

  A do tematu: sam mieszkam w monachium i latam regularnie na tej trasie, moim zdaniem swietny pomysl.

 4. W Monachium masz port z którego możesz się przesiąść w prawie dowolnym kierunku, który by Cię interesował. Ale pomarudzić warto.

 5. Serio komuś się chciało latać po mieście i szukać biletów? Przecież teraz wszystko wygodniej zrobić przez Internet. Mnóstwo jest wyszukiwarek lotów, na przykład https://www.esky.pl/bilety-lotnicze gdzie bez problemu znaleźć można najtańsze połączenia do różnych krajów.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja