Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Biały miś nie tylko w Zakopanem. W Lublinie dużą maskotką promowała się kandydatka do Sejmiku (zdjęcia)

Można rzec, że kampania wyborcza na półmetku, więc i pomysły na promocję kandydatów pojawiają się coraz ciekawsze. Dziś wraz z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny Lubelski Miś ruszył z Kampanią „strzel fotkę za free! To Lublin – NIE zakopane!”. W ten sposób promuje się jedna z kandydatek do Sejmiku.

Jak informuje kandydatka do Sejmiku Emilia Lipińska, to próba naprawy reputacji i wizerunku białych misiów, które zostały nadszarpnięte przez chytrego misia-przebierańca z Zakopanego.

– Miś z Zakopanego zyskał rozgłos po filmiku opublikowanym na Instagramie przez znaną z „M jak miłość” aktorkę Hannę Turnau. Mężczyzna przebrany za misia, w dość niemiły sposób, zażądał od niej zapłaty, za to że chciała sobie nagrać filmik na Krupówkach. Tym samym Biały Miś z Zakopanego stał się symbolem pazerności, nagabującym, a czasem wręcz zmuszającym do zapłaty za zdjęcia, nawet jeśli zupełnym przypadkiem pojawił się w kadrze – przekazuje Emilia Lipińska.

W ramach połączonych kampanii Lubelskiego Misia i kandydatki do Sejmiku dr Emilii Lipińskiej – lokalnej społeczniczki i animatorki kultury oraz w towarzystwie naszych przyjaciół artystów i animatorów – kandydatka chce zmienić wizerunek tego puchatego zwierzaka, aby na powrót kojarzony był z jak najlepszymi emocjami.

Dziś na Placu Litewski było można strzelić sobie darmową fotkę z Misiem, a kandydatka do Sejmiku dodatkowo opowiadała o swoich planach związanych z kandydowaniem w wyborach.

To czwartkowe spotkanie z misiem początkuje wspólne wizyty w różnych częściach Lublina. Dokładny „rozkład jazdy” będzie publikowany na bieżąco z uwzględnieniem sytuacji pogodowej. Więcej informacji na wydarzeniu tutaj.

25 komentarzy

 1. Nie mieszajcie dzieciaków do polityki. Juz wystarczy, że odebrano dzieciom tęczę… przez mniejszości LGBTQWERTY+ 😉
  Miasto nie ma wizji rozwoju, nowe osiedla zabudowane blokami i parkingami, zero infrastruktury sportowej, boisk dla małych dzieci jak i starszcyh, parków placów zabaw z prawdziwego zdarzenia, boisk, placówek oświaty, żłobków, przedszkoli. Już nie wspomnę o basenie. Wszedzie trzeba autem zasuwać i od tego tworzą się korki…
  A co z bezpieczeństwem na drogach Lublina?
  A ta se misia wymyśliła, o rany … żenua…

 2. Jagodno 4Life Nigga

  Fajna uśmiechnięta POlska – uj z podwyżkami, nepotyzmem, betonozą etc. Grunt, że uśmiechamy się jak Tusk i Hołownia i PiS nie rządzi!

 3. Tymon i Transwestyci

  Biały miś, biały miś, dla dziewczyny o o , którą olewam przy urnie, jak mało kto.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport