Biała Podlaska: 9 sierpnia odbędzie się IV edycja Wrak Race

Już w ten weekend w Białej Podlaskiej odbędzie się IV edycja motoryzacyjnej imprezy Wrak Race. Masz wrak schowany gdzieś w krzakach? Przyjedź na jedyne w swoim rodzaju zawody.

Organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich maniaków szybkiej, wolnej, ekstremalnej i niedzielnej jazdy. Ludzi, którzy lubią zapach benzyny i zgrzyt rozrywanej blachy. Mechaników, rolników, spawaczy oraz drobnych majstrów, jak i profesjonalne firmy.

Oprócz rywalizacji liczy się dobra zabawa i zasady Fair Play. Podstawowym celem jest osiągnięcie jak największej liczby okrążeń… ale kto zabroni trochę poobijać kolegę jadącego obok – każdy marzył o tym żeby choć trochę zepchnąć jadący na drodze samochód. Tutaj będzie można stuknąć, popchnąć, poobijać autami a tor należeć będzie do was.

– Masz wraka to wyciągnij wraka z krzaków, podrasuj furę i przyjedz do nas na tor i pobaw się jak nigdy dotąd. Zabaw się w Monster Garage i wskrześ czterokołowego potwora. Traf do samochodowego ligi zwycięzców a innym zgotuj piekło na ziemi. Jedź, spychaj, ścigaj się i wygrywaj tą szaloną imprezę. Zadziw nas swoją pomysłowością i umiejętnością przeżycia na torze, gdzie każdy czyha na każdego – zachęcają do udziału w zabawie organizatorzy.

Zdobądź trofeum najlepszego Wrak Maniaka.

(fot. WR)

3 komentarze

 1. obrońców TORu serdecznie zapraszamy ze swoimi padlinami

 2. Zawsze znajdzie się jakiś upośledzony trol, mylący tor wyścigowy z terenowym wyrypem, gdzie żaden samochód przygotowany na asfalt nie wjedzie.

 3. a na Zemborzyckiej to był tor wyścigowy tak,gimbusie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8065zł -0.72%
  • GBP 5.2513zł -0.41%
  • EUR 4.5552zł -0.16%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)