Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Awantura pod monopolowym, kobieta została ugodzona nożem. Wielogodzinna obława za nożownikiem (zdjęcia)

Silnie pobudzony 34-latek przyszedł pod sklep monopolowy i wdał się w awanturę z przebywającymi tam osobami. Jedna z kobiet chciała rozdzielić mężczyzn, została jednak ugodzona nożem.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przy ul. Tumidajskiego w Lublinie. Przed zlokalizowanym tam sklepem monopolowym znajdowała się grupa osób, część z nich była pod wpływem alkoholu. W pewnym momencie między kilkoma mężczyznami wywiązała się awantura, a następnie szarpanina.

Przebywająca wraz z nimi kobieta postanowiła rozdzielić mężczyzn, starając się ich uspokoić. W tym czasie jednak 34-latek wyciągnął nóż i usiłował ugodzić nim swojego rywala. Ostrze trafiło jednak 48-latkę w brzuch. Sprawca widząc, co się stało, rzucił się do ucieczki.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Mieszkanka Lublina z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Z kolei funkcjonariusze przystąpili do zabezpieczania śladów, jednocześnie ruszyła obława za nożownikiem.

Osiedle penetrowało kilkanaście partoli. Nad ranem mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z II Komisariatu Policji. Odpowie on za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Dziś prokuratura skieruje do sądu wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Nożownikowi grozi do 20 lat pozbawienia wolności.

34 komentarze

  1. Wódko ma !! wódko ma !! Któż bez ciebie sobie w życiu radę da…;)

  2. To chyba fejk. Macie w Lublinie ulicę TuMiDaj(skiego)?

Dodaj komentarz

Z kraju