Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas policyjnej interwencji groził partnerce. Obywatel Ukrainy trafił do tymczasowego aresztu za znęcanie się

Włodawscy policjanci zatrzymali 41-latka, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad partnerką. Podczas policyjnej interwencji mężczyzna nie szczędził gróźb w kierunku swojej partnerki. Zatrzymany kolejne miesiące spędzi za murami więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę po południu. Włodawscy policjanci wezwani zostali na interwencję do jednego z hoteli na terenie powiatu, gdzie mężczyzna miał wszczynać awanturę.

– Na miejscu okazało się, że 41-letni mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. Kobieta obawiała się o własne życie, gdyż nietrzeźwy partner groził jej również pozbawieniem życia. I niestety nie była to pierwsza groźba jego autorstwa. Nietrzeźwy 41-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – relacjonuje aspirant sztabowy Kinga Zamojska-Prystupa z włodawskiej Policji.

Mundurowi nie pozostali obojętni na krzywdę 33-letniej kobiety. Na podstawie zebranego materiału dowodowego obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty, a wczoraj sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Za znęcanie się nad partnerką, podejrzanemu grozi do 5 lat pozbawiania wolności.

PRZECZYTAJ

Obawiał się spotkania z policjantami, próbował uciec. Miał około 200 porcji dilerskich

25 komentarzy

  1. Partnerka Polka czy ukropka ? Jeśli to drugie to się nie mieszać.

  2. BOHATER!!! NARODOWY!!!!

  3. Wywozić odrazu gdzie ich miejsce i dom a nie unas

Dodaj komentarz

Z kraju