Kobieta zginęła na torach. Duże opóźnienia pociągów

Aż do czterech godzin opóźnienia mają pociągi w naszym regionie. Wszystko przez tragiczny wypadek na torach.

Do wypadku doszło około godziny 17 w rejonie miejscowości Pożóg w gminie Końskowola. Pociąg relacji Wrocław-Lublin śmiertelnie potrącił kobietę. Zginęła ona na miejscu.

Przez kilka godzin na miejscu trwały czynności policji, straży ochrony kolei i prokuratora. Ruch pociągów jest znacznie utrudniony. Zablokowany jest jeden tor, na drugim pociągi są przepuszczane tylko co jakiś czas.

Jak nas poinformowano, w chwili obecnej największe opóźnienie ma pociąg IC Czartoryski z Gdyni do Lublina. Dojedzie on do stacji końcowej z opóźnieniem 252 minut, czyli ponad czterech godzin. Kiev Express Warszawa – Jagodin jedzie z opóźnieniem 142 minut, TLK Solina Warszawa – Rzeszów ma 193 minuty opóźnienia, TLK Solina Rzeszów – Warszawa 139 minut, TLK Gałczyński Szczecin – Lublin 119 minut zaś TLK Jagiełło Kraków – Lublin 93 minuty opóźnienia.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelników – DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2015-10-26 21:00:37

16 komentarzy

 1. Nie wyznaczono objazdów? 😀 Ile lat grozi maszyniście za nieumyślne spowodowanie śmierci?

 2. Nadal nie mogę zrozumieć, jak można dać się przejechać przez pociąg. Oczywiście zakładając, że nie miało się takiego zamiaru. Nadjeżdżający pociąg widać, słychać i czuć w dosłownym znaczeniu. Nawet ślepy i głuchy poczuje wibracje gruntu. Trzeba być albo pozbawinym zmysłów (nieprzytomnym, napitym), albo świadomie „iść do zwarcia”.

  • mało tych twoich opcji, dolicz do tego zabójstwo, może ktoś ją wepchnął pod ten pociąg, może ktoś ją tam położył po zabójstwie

  • Jechałam następnym pociągiem, który przyjechał ze 182 minutowym opóźnieniem. Kontrolerzy wymieniali miedzy soba informacije i mowili, ze młoda dziewczyna rzucila sie pod pociąg.

 3. ta dziewczyna miała ok 20 lat i sama rzuciła się pod pociąg razem z psem na rękach. Była z grabowa.

 4. Co musiało się wydarzyć i jak bardzo czuła się samotna w tym wszystkim, że podjęła taką decyzję. Współczucia dla najbliższych.

 5. Jej rodzina powinna płacić wysokie odszkodowanie za opóźnienie pociągów.

  • Puknij sie w czajnik ! Kobieta nie zyje, tragedia dla rodziny .. A ciebie obchodza tylko opoznienia pociagow?! Mam nadzieje ze nikt z rodziny tej kobiety nie przeczyta twojego komentarza bo krew im sie tylko zagotuje niepotrzebnie !!!

  • pewnie słoik wracał do Wrocławia

  • Jesteś kobieto nienormalna ! Rodzina płacić za opóźnienie ? A co myślisz, ze rodzina wrzucila ja pod ten pociąg ? A żeby w Twojej rodzini tez bylo samobójstwo i plac za to głupia szmato

  • Nawet kobieto z ilorazem inteligencji ameby nie wyobrażasz sobie co rodzina tej kobiety przechodzi ! Nie wiesz jaki to ból nie mogąc zrozumieć takiej decyzji. Czytając Twój komentarz jestem za aborcja i eutanazja takich ludzi. Jesli jestes w Lublinie to Cie znajde

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Firlejowski, czyli dawne dworskie i rycerskie tradycje z czasów świetności magnackiego rodu
Malownicza Wąwolnica: Gwiazdą wydarzenia będzie Izabela Trojanowska
Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka